WÜSTHOF CLASSIC Blok na nože svetlý 5 dielov

Sada nožov WÜSTHOF CLASSIC Blok na nože svetlý 5 dielov:Je vaším prianím zaobstarať si do kuchyne súpravu nožov, s ktorou budete môcť krájať... viac informácií »
WÜSTHOF CLASSIC Blok na nože svetlý 5
Značka: Wusthof
463,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada nožov WÜSTHOF CLASSIC Blok na nože svetlý 5 dielov:Je vaším prianím zaobstarať si do kuchyne súpravu nožov, s ktorou budete môcť krájať...

Sada nožov WÜSTHOF CLASSIC Blok na nože svetlý 5 dielov:Je vaším prianím zaobstarať si do kuchyne súpravu nožov, s ktorou budete môcť krájať každú potravinu? Potom priamo vám príde vhod WÜSTHOF CLASSIC Blok na nože svetlý 5 dielov, ktorá by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. K tejto súprave náleží univerzálny nôž. S pomocou univerzálneho noža si môžete trúfnuť na suroviny všetkého druhu. Táto čepeľ si poradí s čímkoľvek, keďže je vyrobená z tvrdej ocele. Rukoväť je utvorená z plastu, preto nôž vyniká nižšou hmotnosťou. Navyše k súprave dostanete aj stojan na nože. O ich naostrenie sa postaráte s pomocou ocieľky. Súprava nožov obsahuje 5 ks nožov. Dôležité prednosti súpravy nožov WÜSTHOF CLASSIC Blok na nože svetlý 5 dielov Za pomoci týchto nožov nakrájate akékoľvek potraviny ľahko a rýchlo V súprave nožov nájdete univerzálny nôž Materiál rukoväti: plast S touto súpravou nožov vám príde aj stojan na nože a ocieľka Počet nožov v sade: 5


Kvalitný a lacný výrobok WÜSTHOF CLASSIC Blok na nože svetlý 5 máte možnosť dostať ešte u nás v známej sekcii veľké a malé spotrebiče. Teraz si môžete zaobstarať akčné výrobky v spomínanej sekcii jednoducho online! Máme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie kúsky od výrobcu Wusthof. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Vehlasný dodávateľ Wusthof vám môže ponúknuť vysoko kvalitné produkty.. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!

Tento zľavnený kus WÜSTHOF CLASSIC Blok na nože svetlý od nášho popredného výrobcu Wusthof ide zohnať bezpečne online za najnižšiu cenu. V akcii od 463,90 EUR.