WILIT LED stmievateľná stolná lampička s displejom H3

Stolová lampa WILIT LED stmievateľná stolná lampička s displejom H3:Stmievateľná lampas displejom Stolná lampa WILIT LED vás ohromí nielen svojou... viac informácií »
WILIT LED stmievateľná stolná lampička
Značka: Wilit
48,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa WILIT LED stmievateľná stolná lampička s displejom H3:Stmievateľná lampas displejom Stolná lampa WILIT LED vás ohromí nielen svojou...

Stolová lampa WILIT LED stmievateľná stolná lampička s displejom H3:Stmievateľná lampas displejom Stolná lampa WILIT LED vás ohromí nielen svojou svietivosťou a dotykovým ovládaním, ale aj dokonalým LED displejom. Je vyrobená z kvalitných materiálov ABS, PS a gumy. Jej hmotnosť je 1 090 gramov. Doba svietenia je stanovená na viac ako 3 000 hodín. Stmievateľná lampa WILIT je napájaná pomocou kábla a 12 V DC adaptéra. Avšak disponuje aj možnosťou záložnej 3 V batérie 2032.SVETELNÝ ZDROJ7 WSVETELNÝ TOK450 lmROZMERY LAMPY22,7 × 16,5 × 33,5 cmPrehľadný LED displej s kalendáromStolná lampa WILIT LED je vybavená prehľadným displejom s veľkými číslicami. Na displeji sa zobrazuje čas, dátum i teplota v miestnosti. Displej lampy je možné úplne zhasnúť, alebo nastaviť jeden z troch stupňov jasu. Pod displejom nájdete dotykové ovládanie, ktorým si môžete nastaviť jas v rozmedzí piatich stupňov.Nastaviteľná lampa WILITStolná lampa WILIT LED disponuje pružným ramenom, môžete si tak nastaviť prúd svetla, kam práve potrebujete. Teplotu farby osvetlenia môžete prepínať medzi studenou 5 500 K, teplou 3 000 K a strednou 4 200 K. Vďaka 36 LED vám poskytne dostatok svetla na akúkoľvek činnosť. Studené svetlo poskytuje 24 ks a teplé svetlo 12 ks LED.Kľúčové vlastnostistolovej lampy WILIT LEDStolná LED lampa WILIT disponuje dotykovým ovládaním a digitálnym displejomJe vyrobená z kvalitných materiálov ABS, PS a gumyDoba svietenia je viac ako 3 000 hodínJej hmotnosť je 1 090 gramovStmievateľná lampa WILIT je napájena pomocou kábla a 12 V DC adaptéraVďaka pružnému ramenu je môžete ľahko nastaviťOsvetlenie vám poskytne 36 LEDStolná lampa WILIT vydáva teplé aj studené svetlo


Tento žiadaný tovar WILIT LED stmievateľná stolná možno zohnať ľahko tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike stolové. Teraz získate parádne kúsky z tejto obľúbenej rubriky za výhodnú cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke viac kvalitných výrobkov od dodávateľa Wilit. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Slávny dodávateľ Wilit dlhodobo poskytuje prvotriedny sortiment .

Tento vynikajúci kus WILIT LED stmievateľná stolná lampička s od skvelej značky Wilit je k dispozícii teraz v ponuke za akčnú cenu. Ceny už od 48,90 EUR.