SwitchBot Bot

Spínač SwitchBot Bot:Bluetooth spínač SwitchBotovláda zariadeniaBluetooth spínač SwitchBot Bot je kompatibilný so všetkými kolískovými spínačmi a... viac informácií »
SwitchBot Bot
Značka: SwitchBot
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Spínač SwitchBot Bot:Bluetooth spínač SwitchBotovláda zariadeniaBluetooth spínač SwitchBot Bot je kompatibilný so všetkými kolískovými spínačmi a...

Spínač SwitchBot Bot:Bluetooth spínač SwitchBotovláda zariadeniaBluetooth spínač SwitchBot Bot je kompatibilný so všetkými kolískovými spínačmi a tlačidlami akéhokoľvek spotrebiča. Premeňte svoje spotrebiče na smart zariadenia. Určite oceníte jednoduchú inštaláciu v priebehu 3 sekúnd. Stačí nalepiť Bluetooth spínač SwitchBot Bot vedľa tlačidla. Na inštaláciu nie je potrebné žiadne dodatočné náradie.OPERAČNÉ SYSTÉMYAndroid / iOSKOMPATIBILITABluetoothFARBAČiernaBluetooth spínač SwitchBot Bot je možné naprogramovaťNastavte si o koľko hodín má Bluetooth spínač SwitchBot Bot zapnúť váš kávovar a nechajte sa prebudiť vôňou čerstvej kávy. S mobilnou aplikáciou ho prepojíte jednoducho pomocou Bluetooth siete. Bluetooth spínač SwitchBot Bot je kompatibilný s operačnými systémami Windows aj iOS.Kompatibilita s hlasovými asistentmiPri Bluetooth spínači SwitchBot Bot oceníte možnosť hlasového ovládania. Prepojte ho cez Bluetooth s vašim hlasovým asistentom a ovládanie bude ešte jednoduchšie. Bluetooth spínač SwitchBot Bot komunikuje s Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri skratky a Samsung SmartThings.Kľúčové vlastnostiBluetooth spínača SwitchBot BotBluetooth spínač SwitchBot Bot premení vaše spotrebiče v smart zariadeniaJe kompatibilný so všetkými kolískovými vypínačmi a tlačidlamiInštalácia je jednoduchá bez dodatočného náradiaMožno ho prepojiť s mobilnou aplikáciouBluetooth spínač SwitchBot Bot je kompatibilný s Androidom aj iOSKomunikuje s hlasovými asistentmi


Unikátny a žiadaný tovar SwitchBot Bot je k dispozícii už dnes tu na stránkach v známej rubrike spínače! Teraz získate obľúbené výrobky z tejto rubriky za výborné peniaze! Náš sortiment je ale široký, mrknite na viac skvelého tovaru od výrobcu SwitchBot. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárna značka SwitchBot vám ponúka kvalitný sortiment . A to je ešte len začiatok.

Vysoko kvalitný produkt SwitchBot Bot od spoločnosti so skvelým menom SwitchBot je k dispozícii v našej internetovej ponuke v zľave! Momentálne v akcii za 29,90 EUR.