SINKS batéria VITALIA – 28 Milk

Vodovodná batéria SINKS batéria VITALIA – 28 Milk:Drezová vodovodná batéria SINKS sa bude vo vašej kuchyni vynímať. Ovládanie intenzity a teploty... viac informácií »
SINKS batéria VITALIA –
Značka: Sinks
103,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vodovodná batéria SINKS batéria VITALIA – 28 Milk:Drezová vodovodná batéria SINKS sa bude vo vašej kuchyni vynímať. Ovládanie intenzity a teploty...

Vodovodná batéria SINKS batéria VITALIA – 28 Milk:Drezová vodovodná batéria SINKS sa bude vo vašej kuchyni vynímať. Ovládanie intenzity a teploty je pákové, vďaka tomu je regulácia rýchla a plynulá. Batéria je stojančeková, teda vyvedená na okraji drezu. Je určená na montáž do otvoru s priemerom 35 mm. Balenie okrem iného obsahuje pripájacie hadičky. Odtok so zvýšeným vyústením veľmi uľahčí plnenie väčších nádob. Koncovka otočná o 360° zase prináša voľnejší priestor pre väčšie predmety a je ideálna pre delené drezy. Čo sa týka farby, tá je u batérie vodovodnej SINKS biela. Hlavné vlastnosti vodovodnej batérie SINKS batéria VITALIA – 28 Milk Drezová vodovodná batéria sa vám určite zapáči Na reguláciu vody v tomto prípade slúži pákové ovládanie Na výrobu tejto od značky SINKS výrobca zvolil materiál, ktorým je granit Stojanová batéria Vlastnosti: s keramickou kartušou, so zvýšeným odtokom a otočná o 360° Celkový dizajn vodovodnej batérie završuje biela farba

Úplne unikátny produkt SINKS batéria VITALIA – 28 môžete nájsť bezprostredne tu a teraz na našom webe zaradený v kategórii granitové. Vyhľadajte si kvalitné produkty z našej kategórie za rozumné peniaze! Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás taky viac výrobkov od značky Sinks. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Sinks vás a vašich blízkych obohatí o top sortiment.. Presvedčte sa!

Tento dizajnový tovar SINKS batéria VITALIA – 28 od nášho výrobcu Sinks k dispozícii aktuálne na našej webovej stránke za extra cenu! V akcii za cenu 103,90 EUR.