SINCLAIR CFO-20P

Odvlhčovač vzduchu SINCLAIR CFO-20P:Odvlhčovač vzduchu SINCLAIR CFO-20P sa jednoducho vysporiada s nadmernou vlhkosťou v domácnosti často... viac informácií »
SINCLAIR CFO-20P
Značka: Sinclair
273,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Odvlhčovač vzduchu SINCLAIR CFO-20P:Odvlhčovač vzduchu SINCLAIR CFO-20P sa jednoducho vysporiada s nadmernou vlhkosťou v domácnosti často...

Odvlhčovač vzduchu SINCLAIR CFO-20P:Odvlhčovač vzduchu SINCLAIR CFO-20P sa jednoducho vysporiada s nadmernou vlhkosťou v domácnosti často vyvolávajúcou nielen vlhnutie múrov a nábytku, ale najmä tvorbu plesní, čo spravidla zhoršuje vaše zdravie aj zdravotný stav vašich detí. Tento prenosný odvlhčovač vzduchu SINCLAIR sa dá dokonale použiť pre byty, dielne, garáže aj iné miestnosti s veľkosťou do 28 m2. Súčasne o jeho perfektnom výkone vypovedá odvlhčovacia schopnosť 20 l/deň. So zbernou nádobkou s objemom maximálne 3,5 l si vystačíte pri nepravidelnom využití bez potreby vyliatia. Ďalšou výhodou je aj tichá prevádzka s hodnotou 43 dB, takže ho môžete bez problémov zapnúť, aj keď ste doma. Dôležité funkcie odvlhčovača vzduchu SINCLAIR CFO-20P Odvlhčovacia kapacita 20 l/deň Zaručený účinok do veľkosti miestnosti 28 m2 Objem nádoby 3,5 l Prídavné funkcie odvlhčovača vzduchu SINCLAIR: regulácia výkonu, časovač, displej a automatické vypnutie Prednosti odvlhčovača vzduchu SINCLAIR CFO-20P SINCLAIR CFO-20P je vybavený aj automatickým časovačom, na ktorom si na základe svojich predstáv navolíte, kedy sa prístroj zapne. Výkon môžete aj znížiť alebo naopak zdvihnúť na maximum, a vďaka tomu riadiť hlučnosť a spotrebu elektrickej energie. Pri zaplnení nádoby sa odvlhčovač vzduchu bez vášho pričinenia automaticky vypne. Ďalšou dôležitou prednosťou je prehľadný a skvele čitateľný displej na nastavenie všetkých programov.

Tento vynikajúci produkt SINCLAIR CFO-20P od značky s dlhou tradíciou Sinclair možno zohnať práve teraz výhodne! V akcii za cenu 273,90 EUR.
Ďalšie produkty od výrobcu Sinclair