Orava VY-222

Ručný vysávač Orava VY-222:Ručný cyklónový vysávač Orava VY-222 predstavuje praktického pomocníka do každej domácnosti, napr. v prípade keď sa... viac informácií »
Orava VY-222
Značka: Orava
63,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Ručný vysávač Orava VY-222:Ručný cyklónový vysávač Orava VY-222 predstavuje praktického pomocníka do každej domácnosti, napr. v prípade keď sa...

Ručný vysávač Orava VY-222:Ručný cyklónový vysávač Orava VY-222 predstavuje praktického pomocníka do každej domácnosti, napr. v prípade keď sa vám nechce vyťahovať ten veľký. Bezvreckový vysávač si bez problémov poradí s omrvinkami aj ďalšími nečistotami. Jeho výhodou sú kompaktné rozmery, aj napriek ktorým si zachováva dostatočne veľký sací výkon 250 W. Vysávač má zabudovaný umývateľný filter z nehrdzavejúcej ocele a prívodný kábel s dĺžkou 4,8 metra. V balení nájdete okrem samotného vysávača aj 2 predlžovacie trubice, veľkú podlahovú hubicu s kefou, malú a strednú hubicu s kefou, hubicu na čalúnenie a návod na použitie.Kľúčové vlastnosti vysávača Orava VY-222Ručný bezvreckový cyklónový vysávač s príkonom 900 WUmývateľný filter z nehrdzavejúcej oceleV balení predlžovacie hubice, škárová hubica, hubica na čalúnenie4,8 metra dlhý prívodný kábelDobrá skladovateľnosť a kompaktnosť 

Dizajnový produkt Orava VY-222 môžete nájsť tiež na našich stránkach v známej sekcii vysávače a domáce práce! Teraz nájdete iné produkty v spomínanej kategórii za neuveriteľne výhodnú cenu! Tento výrobca Orava poskytuje vynikajúce produkty.! Ale to nie je koniec našej ponuky, prichystali sme toho pre vás viac! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie skvelé kúsky od značky Orava. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Zľavnený produkt Orava VY-222 od značky s dobrým menom Orava jednoducho zaobstaráte teraz za úplne najnižšiu cenu. Ponuka od 63,90 EUR.