LIVARNO home Záhradný box, 330 l

LIVARNO home Záhradný box, - Na uloženie záhradného náradia, podušiek alebo záhradníckych pomôcok Z pozinkovanej ocele Výklopné veko s plynovými... viac informácií »
LIVARNO home Záhradný box
Značka: LIVARNO home
129 EUR149 EUR Zľava -13%
Overiť dostupnosť »
LIVARNO home Záhradný box, - Na uloženie záhradného náradia, podušiek alebo záhradníckych pomôcok Z pozinkovanej ocele Výklopné veko s plynovými...

LIVARNO home Záhradný box, – Na uloženie záhradného náradia, podušiek alebo záhradníckych pomôcok Z pozinkovanej ocele Výklopné veko s plynovými pružinami s pomalým zatváraním Vrátane otočného zámku s 2 kľúčmi Box vrátane veka s chrániacimi koncovkami Objem: cca 330 l Max. nosnosť: 15 kg Materiál Oceľ Rozmery cca 130 x 63 x 61 cm (Š x V x H) Upozornenie Box nie je určený na sedenie alebo státie Dekorácia nie je súčasťou balenia . Na uloženie záhradného náradia, podušiek alebo záhradníckych pomôcokTento veľmi obľúbený výrobok LIVARNO home Záhradný box, 330 l dostanete taktiež na našich stránkach v populárnej rubrike predsieň a šatňa! Máme pre vás ešte ďalšie kusy zo spomínanej rubriky za super cenu. Máme toho viac, preskúmajte u nás taky viac kvalitných produktov od výrobcu LIVARNO home. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Vynikajúci výrobok LIVARNO home Záhradný box, od výrobcu s dlhou históriou LIVARNO home jednoducho môžete získať momentálne na webe za outletovú cenu. Teraz môžete mať za 129 EUR.