iOttie Easy One Touch Wireless 2 Vent & CD Mount

Držiak na mobil iOttie Easy One Touch Wireless 2 Vent & CD Mount:Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Držiak do auta iOttie Easy One Touch s Qi... viac informácií »
iOttie Easy One Touch Wireless 2 Vent &
Značka: iOttie
60,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Držiak na mobil iOttie Easy One Touch Wireless 2 Vent & CD Mount:Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Držiak do auta iOttie Easy One Touch s Qi...

Držiak na mobil iOttie Easy One Touch Wireless 2 Vent & CD Mount:Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Držiak do auta iOttie Easy One Touch s Qi nabíjačkouChcete bezpečne dôjsť do cieľa? V tom prípade používajte kvalitnú mobilnú aplikáciu s aktívnou navigáciou vrátane aktuálnych dát z okolitej prevádzky. K tomu však budete potrebovať šikovne upevniť inteligentný telefón pomocou elegantného držiaka iOttie Easy One Touch.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Dizajnové RGB podsvietenie stojana Trust GXT 265 Cintar RGBAdaptér iOttie Easy One Touch s Qi je priamo navrhnutý na umiestnenie do vetracej mriežky alebo CD slotu autorádia. Vďaka patentovanému mechanizmu Easy One Touch je možné telefón s uhlopriečkou 6,3 pripevniť pokojne len jednou rukou. Bonusom navyše je možnosť otočenia telefónu o 360 stupňov.Kľúčové vlastnosti Trust GXT 265 Cintar RGBPatentovaný mechanizmus Easy One Touch umožňuje ľahké prichytenie zariadenia do držiakaAdaptér je vhodný pre umiestnenie do vetracej mriežky alebo CD slotu autorádiaIntegrovaná bezdrôtová nabíjačka QiVýkon bezdrôtovej nabíjačky 10 W Android, 7,5 W iPhoneMožnosť otáčania o 360 stupňovPojme telefón s uhlopriečkou až 6,3 (maximálna šírka zariadenia 9,4 cm)Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

V zľave produkt iOttie Easy One Touch Wireless 2 Vent & CD Mount môžete dostať bez ťažkostí na webe v obľúbenej kategórii smartfóny. Mrknite na akčné výrobky z tejto známej sekcie z pohodlia domova! U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa iOttie. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný produkt iOttie Easy One Touch Wireless 2 Vent & od dodávateľa so skvelou povesťou iOttie možno zohnať práve dnes lacno! Teraz za 60,90 EUR.