HikVision HiWatch HWT-B140-M (3, 6 mm), Analog, 4MP, 4 v 1, Bullet vonkajšia, Metal

Analógová kamera HikVision HiWatch HWT-B140-M (3, 6 mm), Analog, 4MP, 4 v 1, Bullet vonkajšia, Metal: Pokiaľ máte v pláne si doma vytvoriť kamerový... viac informácií »
HikVision HiWatch HWT-B140-M (3
Značka: Hikvision
51,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Analógová kamera HikVision HiWatch HWT-B140-M (3, 6 mm), Analog, 4MP, 4 v 1, Bullet vonkajšia, Metal: Pokiaľ máte v pláne si doma vytvoriť kamerový...

Analógová kamera HikVision HiWatch HWT-B140-M (3, 6 mm), Analog, 4MP, 4 v 1, Bullet vonkajšia, Metal: Pokiaľ máte v pláne si doma vytvoriť kamerový systém, vyžadujete kvalitu, ale ste limitovaní financiami, máme pre vás vonkajšiu kameru HikVision HiWatch HWT-B140-M. Ide o analógovú kameru, ktorá spĺňa všetky požiadavky. Je cenovo dostupná, kvalitne spracovaná a technicky solídne vybavená. Vďaka svojej prepracovanej konštrukcii s kĺbom ju po pripevnení na stenu môžete natočiť presne tak, ako budete potrebovať. HiWatch HWT-B140-M navyše drží certifikáciu krytia IP66, takže jej nebude vadiť ani dážď. Táto bullet kamera HikVision HiWatch HWT-B140-M disponuje 4 MPX CMOS snímačom a dokáže nahrávať video v rozlíšení až 2 560 × 1 440 px pri 25 snímkach za sekundu. Ďalšou veľkou výhodou je prítomnosť nočného videnia – IR prísvit, a to až do vzdialenosti 20 m. Kľúčové vlastnosti analógovej kamery HikVision HiWatch HWT-B140-M (3,6 mm)Kvalitná vonkajšia kamera za skvelú cenuBullet kovové vyhotoveniePresný CMOS snímačRozlíšenie až 2 560 × 1 440 pri 25 HzIR prísvit pre lepšiu viditeľnosť v tme až do 20 mHorizontálne zorné pole až 88°Podpora technológií HD-TVI/AHD/CVI/CVBSVýstupný konektor 4 in 1 s prepínaním TVI/AHD/CVI/CVBS

Tento najpredávanejší produkt je na získanie jednoducho u nás zaradený v kategórii sieťové prvky! Mrknite na ešte ďalšie produkty z tejto kateógrie za skvelú cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, máme toho viac. Máme však aj v ponuke viac osvedčených výrobkov od výrobcu Hikvision. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Táto značka Hikvision má v stále ponuke prvotriedny produkty .

Obľúbený a akčný tovar HikVision HiWatch HWT-B140-M (3, od výrobcu s dlhou históriou Hikvision jednoducho zoženiete aktuálne v našej ponuke vo výpredajové akciu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 51,90 EUR.