Elektrobock TS11–WIFI THERM

Spínacia zásuvka Elektrobock TS11–WIFI THERM: Zásuvka Elektrobock TS11-WIFI THERM predstavuje skvelého pomocníka do každej smart domácnosti.... viac informácií »
Elektrobock TS11–WIFI THERM
Značka: Elektrobock
26,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Spínacia zásuvka Elektrobock TS11–WIFI THERM: Zásuvka Elektrobock TS11-WIFI THERM predstavuje skvelého pomocníka do každej smart domácnosti....

Spínacia zásuvka Elektrobock TS11–WIFI THERM: Zásuvka Elektrobock TS11-WIFI THERM predstavuje skvelého pomocníka do každej smart domácnosti. Umožňuje spínanie rôznych spotrebičov podľa požadovanej teploty či času.  Pripája sa pritom na domácu sieť WiFi a po naprogramovaní funguje v autonómnom režime aj bez WiFi pripojenia. Využiť možno časovač v rozmedzí od 1 minúty do 24 hodín. Zásuvku je možné nastaviť manuálne pomocou tlačidla na jej prednej strane a akúkoľvek zmenu môžete jednoducho upraviť v aplikácii, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémami iOS aj Android. LEDkové indikátory vás informujú o navolenom stave. Elektrobock TS11-WIFI THERM vám uľahčí spínanie domácich spotrebičov.  Kľúčové vlastnosti smart zásuvky Elektrobock TS11-WIFI THERMZásuvka ideálna do každej inteligentnej domácnostiUmožňuje spínanie rôznych spotrebičov podľa požadovanej teploty či časuElektrobock TS11-WIFI THERM sa pripája na domácu sieť WiFiIntegrovaný časovač s možnosťou nastavenia od 1 minúty do 24 hodínRučné nastavenie pomocou tlačidla na prednej strane Aplikácia dostupná pre zariadenia so systémami iOS aj AndroidLEDkové indikátory informujúce o navolenom staveFarebné vyhotovenie: biele Rozmery: 13 × 8,5 × 5,7 cm Pracovná teplota: 0 – 40 °C


Kvalitný a obľúbený kus Elektrobock TS11–WIFI THERM získate v pohode na našich stránkach v populárnej kateogrii wifi! Získajte parádne produkty z tejto kateógrie za extra cenu! Významný výrobca Elektrobock pre svojich zákazníkov ponúka prvotriedne výrobky . U nás ponúkame viac, pozrite sa tiež na viac kvalitného tovaru od dodávateľa Elektrobock. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší produkt Elektrobock TS11–WIFI THERM od nášho výrobcu Elektrobock pohodlne dostanete dnes výhodne! Práve teraz za 26,90 EUR.