Comfast CF-WR650AC

WiFi router Comfast CF-WR650AC:WiFi zosilňovačso šiestimi anténamiAk hľadáte ako rozšíriť rozsah vašej WiFi, vyskúšajte router Comfast. S jeho... viac informácií »
Comfast CF-WR650AC
Značka: COMFAST
161,90 EUR
Overiť dostupnosť »
WiFi router Comfast CF-WR650AC:WiFi zosilňovačso šiestimi anténamiAk hľadáte ako rozšíriť rozsah vašej WiFi, vyskúšajte router Comfast. S jeho...

WiFi router Comfast CF-WR650AC:WiFi zosilňovačso šiestimi anténamiAk hľadáte ako rozšíriť rozsah vašej WiFi, vyskúšajte router Comfast. S jeho šiestimi anténami s vysokým ziskom bude váš internet fungovať v akomkoľvek priestore. Disponuje dvojpásmovým zmiešavačom s rýchlosťou 1 750 Mbps. Vďaka trom zabudovaným čipom získate excelentný výkon a kvalitný prenos dát. Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! RÝCHLOSŤ1 750 MbpsPOČET ANTÉN6×ROZMERY25 × 15 × 2 cm Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Vyrieši všetky problémyWiFi router Comfast CF-WR650AC sa nezastaví pred žiadnou prekážkou. Žiadny priestor pre neho nie je dosť veľký na to, aby ho kompletne nepokryl. Jeho WiFi signál je vždy stabilný a dostatočne rýchly. Disponuje šiestimi anténamiŠesť externých antén zaručuje vysoký zisk. Router Comfast obsahuje 3× anténu 2,4 G a 3× anténu 5,8 G. Navyše je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť výrobku. V balení nájdete aj nabíjací adaptér a ethernetový kábel. Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Kľúčové vlastnostiWiFi Routera Comfast CF-WR650ACWiFi router Comfast CF-WR650AC je vybavený šiestimi anténamiObsahuje 3× anténu 2,4 G a 3× anténu 5,8 GDisponuje dvojpásmovým zmiešavačom s rýchlosťou 1 750 MbpsDokáže pokryť akokoľvek členitý priestorVďaka trom zabudovaným čipom získate excelentný výkon a kvalitný prenos dátV balení nájdete aj nabíjací adaptér a ethernetový kábel


Tento žiadaný kus Comfast CF-WR650AC ide získať aktuálne tu na našom webe v známej rubrike sieťové prvky. Teraz si môžete kúpiť nové výrobky z našej rubriky za priaznivú cenu.

Úplne jedinečný tovar Comfast CF-WR650AC od nášho výrobcu COMFAST možno nájsť tu a teraz za skvelú cenu. Ceny od 161,90 EUR.