ASUS ZenWiFi XD4 (1-pk)

WiFi systém ASUS ZenWiFi XD4 (1-pk):WiFi systém ASUS ZenWiFi XD4 s jednoduchým rozšírením o ďalšie jednotkyASUS ZenWiFi XD4 je ideálny na vytvorenie... viac informácií »
ASUS ZenWiFi XD4 (1-pk)
Značka: Asus
177,90 EUR
Overiť dostupnosť »
WiFi systém ASUS ZenWiFi XD4 (1-pk):WiFi systém ASUS ZenWiFi XD4 s jednoduchým rozšírením o ďalšie jednotkyASUS ZenWiFi XD4 je ideálny na vytvorenie...

WiFi systém ASUS ZenWiFi XD4 (1-pk):WiFi systém ASUS ZenWiFi XD4 s jednoduchým rozšírením o ďalšie jednotkyASUS ZenWiFi XD4 je ideálny na vytvorenie rozsiahlej WiFi siete s vysokou prenosovou rýchlosťou. Podporuje totiž tzv. MESH systém, kedy viac jednotiek zaistí pokrytie pokojne aj stoviek metrov štvorcových v rámci väčšieho domu alebo bytu. Súčasťou sú aj jedinečné technológie, ktoré vám poskytujú extrémne rýchle, spoľahlivé a bezpečné WiFi pripojenie pre všetky vaše zariadenia. Prenosové rýchlosti vhodné aj na streamovanie 8K videaVďaka podpore prenosového pásma 802.11ac totiž ponúknu ASUS ZenWiFi XD4 prenosové rýchlosti až na úrovni 1 800 Mb/s. ASUS ZenWiFi XD4 sa postará o ochranu sieteRouter ASUS ZenWiFi XD4 je vybavený bezpečnostnou technológiou AiProtection Pro od spoločnosti Trend Micro. Vďaka tomu ochránite celú sieť vrátane zariadenia, na ktoré nejde nainštalovať antivírusový systém. Ide napríklad o herné konzoly alebo IoT zariadenia. Rodičovská kontrolaPomocou ASUS ZenWiFi XD4 je možné blokovať určité typy internetových služieb alebo detailne nastaviť časový plán fungovania internetu pri detskom tablete. Rýchla a jednoduchá inštalácia systému od ASUSSystém ASUS ZenWiFi XD4 ponúka maximálne jednoduchú inštaláciu. Okrem tlačidla WPS je možné tiež využiť mobilnú aplikáciu ASUS Router. V troch krokoch rýchlo pridáte zariadenie do jednej siete a o pár minút budete mať hotovo. Podpora ASUS AiMeshVo väčšine prípadov váš router ASUS ZenWiFi XD4 dokáže poskytovať plynulé a spoľahlivé WiFi pripojenie do všetkých častí vášho domu. WiFi pokrytie však môže byť ovplyvnené množstvom faktorov – rozvrhnutím miestností, konštrukčné materiály alebo dokonca aj nábytok. ASUS AiMesh je inovatívna funkcia, ktorá tieto problémy rieši. Vytvára totiž sieť WiFi pokrytie pomocou viacerých kompatibilných routerov ASUS.

Úplne jedinečný produkt ASUS ZenWiFi XD4 (1-pk) od obľúbeného výrobcu Asus ľahko zaobstaráte na našich stránkach teraz práve za výhodnú cenu. Akčné ceny už od 177,90 EUR.