Zyxel WAC6103D-I

WiFi Access Point Zyxel WAC6103D-I: Buďte vo vašej kancelárii online svižne a jednoducho s WiFi prístupovým bodom Zyxel WAC6103D-I. Má ultratenký... viac informácií »
Zyxel WAC6103D-I
Značka: ZyXEL
301,90 EUR
Overiť dostupnosť »
WiFi Access Point Zyxel WAC6103D-I: Buďte vo vašej kancelárii online svižne a jednoducho s WiFi prístupovým bodom Zyxel WAC6103D-I. Má ultratenký...

WiFi Access Point Zyxel WAC6103D-I: Buďte vo vašej kancelárii online svižne a jednoducho s WiFi prístupovým bodom Zyxel WAC6103D-I. Má ultratenký dizajn, takže nenápadne zapadne do akéhokoľvek moderného interiéru. Vďaka novej technológii s duálne optimalizovanou anténou môžete zariadenie inštalovať na strop i na stenu, bez toho, aby v jednom z prípadov došlo k narušeniu výkonu. Dvojpásmový WiFi 5 (štandard 802.11ac) s tromi streamami zabezpečuje kombinovanú rýchlosť prenosu až 1 750 Mbps. Dočkáte sa tak bezproblémového a stáleho pripojenia pre všetkých používateľov. Prístupový bod môžete spravovať buď ako samostatnú jednotku, alebo v prípade viac prvkov v sieti môžete využiť cloudovú platformu NebulaFlex Pro, s ktorou ľahko zvládnete riadiť celú sieť z jedného miesta. Prednosti WiFi prístupového bodu Zyxel WAC6103D-IVýkonný WiFi prístupový bod od Zyxel vhodný do kancelárií, hotelov, kaviarní a pod.Ultratenký dizajn hodiaci sa do každého interiéruŠpeciálna technológia s duálne optimalizovanou anténou – možná inštalácia na stenu aj na strop bez narušenia výkonuDvojpásmový Wifi 5 (štandard 802.11ac) s tromi streamamiDisponuje kombinovanou rýchlosťou až 1 750 Mbps2 ethernetové porty s PoE napájanímMožnosť využiť cloudovú platformu NebulaFlex Pro na jednoduchú správu celej siete

Podarený produkt Zyxel WAC6103D-I môžete zohnať práve tu u nás v obľúbenej rubrike wifi routery a ap. Preskúmajte nové výrobky z tejto obľúbenej rubriky za najlepšie ceny! U nás vám ponúkneme viac, mrknite na viac skvelých kúskov od výrobcu ZyXEL. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zľavnený tovar Zyxel WAC6103D-I od nášho známeho výrobcu ZyXEL pohodlne získate teraz za úžasnú cenu! Na zohnanie práve v akcii za 301,90 EUR.