Yeelight Ceiling Light C2001C450

Kvalitný a žiadaný kus Yeelight Ceiling Light C2001C450 od spoločnosti s popredným postavením na trhu Yeelight máte možnosť nakúpiť tu teraz práve lacno. V súčasnosti za 129,90 EUR.
Yeelight Ceiling Light C2001C450
Značka: Yeelight
129,90 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Stropné svietidlo Yeelight Ceiling Light C2001C450:Vybavujete svoju domácnosť novým osvetlením? So stropným svietidlom yeelight nešliapnete vedľa. Jeho jednoduchý moderný styl navyše nenútene splynie s dizajnom vášho domova. Je možné ľubovoľne poupraviť teplotu svetla. Všeobecne platí, že väčšiu relaxáciu zažijete pri teplom bielom svetle a naopak pri neutrálnom alebo studenom sa lepšie pracuje. Teplotu chromatickosti môžete očakávať v rozpätí od 2700 do 6500 K. Stropné svetlo rozžiari izbu intenzitou 3500 lm. Na správne fungovanie svetla ho zapojte do klasickej elektrickej siete. Ak sa chcete oboznámiť s technickou špecifikáciou, tak očakávajte, že potrebuje napätie 230 V. Benefit sa schováva za prítomnosťou stupňa krytia IP20. Takže jeho umiestnenie je najvhodnejšie v interiéri. Životnosť stropového svietidla je 25000 h. Jeho dizajn podčiarkuje biela farba. Ak sa pýtate na jeho rozmery, tie sú 9,4 × 45,5 × 45,5 cm. Na jeho výrobu bol zvolený kvalitný materiál, ktorým je plast. Zdrojom svetla sú LED diódy, vďaka ktorým nebudete potrebovať už žiadne ďalšie žiarovky. Kľúčové funkcie stropného svietidla Yeelight Ceiling Light C2001C450 Stropné svietidlo yeelight je vhodné na vnútorné použitie Na jeho zhotovenie bol použitý materiál, ktorým je plast Biela farba svietidla Možnosť napájania: do siete Má životnosť 25000 h Svetlo sa radí do energetickej triedy F Rozmery stropného osvetlenia yeelight dosahujú 9,4 × 45,5 × 45,5cm Chromatickosť je v rozmedzí 2700 do 6500 K Pracuje so vstupným napätím 230 V Svetelný tok má hodnotu až 3500 lm Súčasťou balenia je aj zdroj svetla Na ovládanie môžete využiť Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa Možnosť spojenia s lampou na strop cez WiFi a Bluetooth Funkcie stropného svietidla Yeelight Ceiling Light C2001C450 Stropné svietidlo yeelight nesie označenie SMART a pripojíte ho prostredníctvom WiFi a Bluetooth. Stropové svetlo možno nastavovať, eventuálne cezeň ovládať prvky inteligentnej domácnosti cez mobilnú aplikáciu. Ľahko si môžete nastaviť teplotu vyžarovaného svetla. Nepochybne taktiež oceníte, že ide o stmievateľnú stropnú lampu, vďaka čomu možno nastaviť intenzitu svetla. Teplotu svetla, jeho farebnosť a ďalšie parametre môžete ovládať pomocou ovládača. Stropné svietidlo yeelight dokážete ovládať hlasom. Pomocou hlasového ovládania možno ovládať ďalšie zariadenia v inteligentnej domácnosti. Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa vám s ponúkaným modelom vytvoria skutočne synchrónnu domácnosť.

V zľave produkt môžete zohnať práve tu na našom webe zaradený v rubrike stropné! Teraz nájdete akčné kúsky zo spomínanej rubriky za super cenu!