YATO Digitálny detektor a vlhkomer

Veľmi žiadaný tovar YATO Digitálny detektor a od značky so zárukou kvality Yato jednoducho zoženiete u nás právě za výpredajovú cenu! Teraz získate od 75,90 EUR.
YATO Digitálny detektor a
Značka: Yato
75,90 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Detektor YATO Digitálny detektor a vlhkomer: Digitálny detektor YATO dokáže diagnostikovať vodiče pod napätím, feromagnetické a diamagnetické kovové objekty a drevené nosníky, ktoré sa nachádzajú v stenách. Oceníte prehľadný displej a jednoduchú obsluhu. Napájanie detektora YATO je na batérie, vďaka čomu ho vezmete kamkoľvek so sebou. Kľúčové vlastnosti digitálneho detektora YATO Digitálny detektor YATO nájde kovové aj drevené objekty v stenáchMá prehľadný displejJeho obsluha je jednoducháDetektor YATO funguje na batérieParametreDetekčný dosah (feromagnetické kovy): 80 mmDetekčný dosah (diamagnetické kovy): 60 mmDetekčný dosah (vodiče pod napätím): 50 mmDetekčný dosah (drevo): 20 mmNapájanie: 9 V DC (9F22)Prevádzková teplota: od 0 do 50 °CTeplota skladovania: od -10 do +60 °C Rozmery: 145 × 67 × 25 mm


Tento zľavnený produkt YATO Digitálny detektor a vlhkomer máte možnosť získať priamo tu a teraz na našom webe v známej rubrike detektory! Vyhľadajte si ďalšie výrobky v spomínanej sekcii za super peniaze. Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky od značky Yato. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.