Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale modrá

Osobná váha Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale modrá:Inteligentná váhaso skrytým displejomOsobná váha Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale vám ponúkne... viac informácií »
Xiaomi YUNMAI S color2
Značka: YUNMAI
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Osobná váha Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale modrá:Inteligentná váhaso skrytým displejomOsobná váha Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale vám ponúkne...

Osobná váha Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale modrá:Inteligentná váhaso skrytým displejomOsobná váha Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale vám ponúkne inteligentné meranie váhy, telesného tuku aj BMI. Komunikuje pomocou technológie Bluetooth 4.0 s mobilnou aplikáciou. Oceníte jej tenké vyhotovenie iba 2 mm. Digitálna osobná váha Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale je vybavená skrytým displejom, ktorý podčiarkuje už aj tak moderný a elegantný vzhľad so zaoblenými rohmi.BLUETOOTH4.0BATÉRIALi-IonROZMERY30 × 30 × 2 mmOsobná váha Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale meria 10 hodnôtHneď ako sa postavíte na osobnú váhu Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale, vykoná v priebehu niekoľkých sekúnd meranie 10 rôznych zdravotných hodnôt. Získate tak komplexné údaje ohľadom vášho zdravia. Informácie zasiela okamžite do vášho smartfónu, kde ich môžete porovnávať. Digitálna váha osobná Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale meria hmotnosť, telesný tuk, svalovú frekvenciu, vodu, kostnú hmotu, viscerálny tuk, BMR, BMI, bielkoviny aj telesný vek.Integrovaný inteligentný zdravotný systémSmart váhu Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale ľahko prepojíte s aplikáciou YUNMAI 2.0 pomocou technológie Bluetooth. V aplikácii si môžete nastaviť viac používateľov, tak váhu využijete pre celú rodinu. Oceníte možnosť prepojenia aj s ďalšími zdravotnými aplikáciami. Súčasťou diagnostickej váhy Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale je vstavaná dobíjacia batéria, ktorú ľahko dobijete pomocou priloženého kábla.Kľúčové vlastnostiXiaomi YUNMAI S color2 smart scale v modrej farbeOsobná digitálna váha Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale komunikuje pomocou technológie Bluetooth 4.0Oceníte tenké 2 mm vyhotovenieJe vybavená skrytým displejomMeria 10 druhov zdravotných hodnôtKomunikuje s mobilnou aplikáciouOsobná váha s meraním tuku Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale má vstavanú dobíjaciu batériuJe vyrobená v modrej farbe


Veľa podarený tovar Xiaomi YUNMAI S color2 smart môžete nakúpiť jednoducho tu u nás v kategórii zdravotnícke zariadenia! Teraz môžete získať ešte podobné produkty z tejto populárnej rubriky za najnižšiu cenu! To ale nie je všetko, máme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás taky viac osvedčeného tovaru od výrobcu YUNMAI. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný tovar Xiaomi YUNMAI S color2 smart scale od známeho dodávateľa YUNMAI je k dostaniu dnes výhodne! V akcii za cenu 39,90 EUR.