WÜSTHOF CLASSIC Sada nožov 3 ks

Sada nožov WÜSTHOF CLASSIC Sada nožov 3 ks:Chystáte sa obstarať si súpravu nožov, s ktorou budete môcť krájať každý typ potravín? Potom sa práve... viac informácií »
WÜSTHOF CLASSIC Sada nožov 3
Značka: Wusthof
232,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada nožov WÜSTHOF CLASSIC Sada nožov 3 ks:Chystáte sa obstarať si súpravu nožov, s ktorou budete môcť krájať každý typ potravín? Potom sa práve...

Sada nožov WÜSTHOF CLASSIC Sada nožov 3 ks:Chystáte sa obstarať si súpravu nožov, s ktorou budete môcť krájať každý typ potravín? Potom sa práve vám bude hodiť WÜSTHOF CLASSIC Sada nožov 3 ks, ktorá by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. V tejto súprave je obsiahnutý univerzálny nôž. Univerzálny nôž možno využiť na krájanie všetkých typov potravín. Táto čepeľ nebude mať problém so žiadnymi potravinami, pretože je z pevnej ocele. Materiálom rukoväti je plast, čo robí nôž omnoho ľahší. Do súpravy nožov patrí 3 ks nožov. Najdôležitejšie funkcie súpravy nožov WÜSTHOF CLASSIC Sada nožov 3 ks Za pomoci týchto nožov bude krájanie ubiehať rýchlejšie V súprave nožov nájdete univerzálny nôž Materiál rukoväti: plast Počet nožov v sade: 3

Často vyhľadávaný tovar WÜSTHOF CLASSIC Sada nožov máte možnosť kúpiť práve tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii veľké a malé spotrebiče. Preskúmajte úplne nové produkty z našej kategórie za extra cenu!

Tento akčný kus WÜSTHOF CLASSIC Sada nožov 3 od výrobcu Wusthof nájdete tu teraz práve za výpredajovú cenu! Teraz získate od 232,90 EUR.