WÜSTHOF CLASSIC IKON Nôž na chlieb 23 cm GP

Kuchynský nôž WÜSTHOF CLASSIC IKON Nôž na chlieb 23 cm GP:Ideálny kuchynský nôž bude praktickou ozdobou vašej kuchyne. Nôž na pečivo od firmy... viac informácií »
WÜSTHOF CLASSIC IKON Nôž na chlieb
Značka: Wusthof
114,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kuchynský nôž WÜSTHOF CLASSIC IKON Nôž na chlieb 23 cm GP:Ideálny kuchynský nôž bude praktickou ozdobou vašej kuchyne. Nôž na pečivo od firmy...

Kuchynský nôž WÜSTHOF CLASSIC IKON Nôž na chlieb 23 cm GP:Ideálny kuchynský nôž bude praktickou ozdobou vašej kuchyne. Nôž na pečivo od firmy WÜSTHOF sa skvele hodí na krájanie pečiva bez zbytočného trúsenia, jeho vlastnosti oceníte ale aj pri rozdeľovaní mäkkého cesta na kúsky. Má optimálne ostrú čepeľ vytvorenú z tvrdej ocele. Veľkosť čepele je celých 23 cm pri šírke 30 mm. Ľahká rukoväť kuchynského noža z pevného plastu je úžasne vyvážená a rovnako dobre sadne do vašej dlane. Rozhodujúce funkcie kuchynského noža WÜSTHOF CLASSIC IKON Nôž na chlieb 23 cm GP Čepeľ z kvalitnej a pevnej ocele Kuchynský nôž WÜSTHOF CLASSIC IKON Nôž na chlieb 23 cm GP ponúka čepeľ s dĺžkou 23 cm Plastová rukoväť z odolného materiálu Typ: nôž na pečivo

Veľa predávaný produkt WÜSTHOF CLASSIC IKON Nôž na chlieb 23 cm môžete nájsť bezprostredne tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii na pečivo. Teraz nájdete obľúbené výrobky z tejto známej rubriky za parádnu cenu. Populárna značka Wusthof vám predstavuje prémiový sortiment. za super ceny!

Unikátny a žiadaný kus WÜSTHOF CLASSIC IKON Nôž na chlieb 23 od známeho popredného výrobcu Wusthof pohodlne zoženiete bezpečne online za výhodnú cenu. Akčná cena už od 114,90 EUR.