WowME Sport GPS čierne/oranžové

Smart hodinky WowME Sport GPS čierne/oranžové:Funkciami nabitésmart hodinkyInteligentné hodinky WowME Sport GPS ID205G sú úplne ideálnym riešením pre... viac informácií »
WowME Sport GPS čierne/oranžové
Značka: WowME
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Smart hodinky WowME Sport GPS čierne/oranžové:Funkciami nabitésmart hodinkyInteligentné hodinky WowME Sport GPS ID205G sú úplne ideálnym riešením pre...

Smart hodinky WowME Sport GPS čierne/oranžové:Funkciami nabitésmart hodinkyInteligentné hodinky WowME Sport GPS ID205G sú úplne ideálnym riešením pre všetkých začínajúcich športovcov. Vďaka celému radu funkcií vrátane GPS sa totiž priamo hodia na behanie, cvičenie, jazdu na bicykli alebo na klasické prechádzky po prírode. Okrem bežného sledovania denných aktivít získate aj prístup ku všetkým kľúčovým notifikáciám zo spárovaného telefónu.VODOODOLNOSŤ5 ATMFARBAČierna/oranžováDISPLEJ1,3 TFT LCDDokonalé vyhotoveniebez kompromisovDominantou hodiniek WowME Sport GPS ID205G je 1,3 dotykový TFT LCD displej s rozlíšením 240 × 240 pixelov. Hranatý displej je navyše chránený 2.5D zakriveným tvrdeným sklíčkom. Elegantné a tenké puzdro je potom vyrobené z kombinácie odolného plastu a nehrdzavejúcej ocele. Nechýba ani pohodlný remienok, ktorý sa perfektne hodí na akúkoľvek aktivitu.Inteligentné hodinky WowME ID205G prekvapia svojou výdržouSkvele stoja inteligentné hodinky WowME Sport GPS ID205G v aj oblasti výdrže na jedno nabitie. Sú vybavené 210 mAh batériou a pri plnom vyťažení sľubujú hodinky výdrž 5 – 7 dní, v pohotovostnom režime je to potom až 40 dní. Nabitie na 100 % kapacity zaberie pomocou dodávaného magnetického nabíjacieho kábla približne 2,5 hodiny.Smart hodinky pracujú vo dne aj v nociHodinky majú celkom 14 prednastavených aktivít, z ktorých si vyberie každý. Navyše vďaka prítomnosti GPS získate dokonalý prehľad o vzdialenosti a rýchlosti pohybu. Vďaka vodoodolnosti 5 ATM môžete WowME Sport GPS ID205G bez problémov používať aj pri plávaní či šnorchlovaní, sprchovaní alebo v daždi. Hodinky WowME sledujú aj váš spánok a ženy určite ocenia funkciu na sledovanie menštruačného cyklu. Samozrejmosťou sú inteligentné notifikácie z mobilného telefónu.Kľúčové vlastnostismart hodiniekWowME Sport GPS ID205GAž 14 prednastavených športových aktivítMeranie tepovej frekvencie zo zápästia a monitoring spánkuSledovanie menštruačného cykluInteligentné hodinky majú vodoodolnosť 5 ATMMobilná aplikácia VeryFitPro pre Android a iOS1,3 dotykový displej s 2.5D tvrdeným sklíčkomWowME ID205G podporujú notifikácie z mobilného telefónuVýdrž v pohotovostnom režime až 40 dníPripojenie pomocou Bluetooth 5.0Jednoduché prepojenies mobilnou aplikáciouStabilné, rýchle a úsporné pripojenie k vášmu telefónu zabezpečí Bluetooth 5.0. Mobilnú aplikáciu VeryFitPro si potom môžete nainštalovať do zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Celková hmotnosť smart hodiniek dosahuje iba 35 gramov.

Tento najpredávanejší výrobok WowME Sport GPS čierne/oranžové od známeho dodávateľa WowME zoženiete tu teraz práve skutočne výhodne! Kúpiť teraz za 39,90 EUR.