Weber PULSE 2000 elektrický gril s vozíkom, Black

Elektrický gril Weber PULSE 2000 elektrický gril s vozíkom, Black:Elektrický gril značky Weber vám sprostredkuje skvelý dojem z delikátneho jedla.... viac informácií »
Weber PULSE 2000 elektrický gril
Značka: Weber
1 099 EUR
Overiť dostupnosť »
Elektrický gril Weber PULSE 2000 elektrický gril s vozíkom, Black:Elektrický gril značky Weber vám sprostredkuje skvelý dojem z delikátneho jedla....

Elektrický gril Weber PULSE 2000 elektrický gril s vozíkom, Black:Elektrický gril značky Weber vám sprostredkuje skvelý dojem z delikátneho jedla. Prístroj má krásne vodivé vlastnosti vďaka tomu, že je liatinový. Na tepelnú úpravu je pripravená plocha s veľkosťou 1911 cm2. Na povrchu grilovacej plochy leží liatinová doska s výborným vedením tepla. Príkon celkovo dosahuje hodnotu 2200 W. Weber PULSE 2000 elektrický gril s vozíkom, Black je ľahko prenosný typ elektrického grilu, ktorý ste schopní preniesť jednoducho a bez problémov. Čo sa rozmerov týka, tento variant dosahuje 112 cm × 107 cm × 65 cm a to pri hmotnosti 34,2 kg. Najdôležitejšie prednosti elektrického grilu Weber PULSE 2000 elektrický gril s vozíkom, Black Elektrický gril Weber ponúka povrch s liatinovou doskou Príkon dosahuje 2200 W Odkladacia plocha, ktorá dobre vedie teplo Tuk odchádza do odkvapkávacej nádoby Nastaviteľná teplota zaručí skvele upravené mäso Teplomer na presné informácie pri grilovaní Čo sa týka materiálu konštrukcie, ide o liatinový elektrický gril na steaky Výbava elektrického grilu Weber Elektrický gril Weber umožňuje používateľovi regulovať si teplotu, ktorú zistíte pri pohľade na inštalovaný teplomer. Svoje grilované pochúťky si tak môžete urobiť presne podľa svojej chuti. Na jednoduchšiu údržbu je tu prítomná odkvapkávacia nádoba. Všetko tak rýchlo umyjete bez väčšej námahy. Gril elektrický disponuje aj odkladacou plochou, kam si môžete odložiť všetko dôležité na grilovanie.

Veľa predávaný tovar Weber PULSE 2000 elektrický gril od top výrobcu Weber pohodlne dostanete v súčasnosti za super peniaze. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 1 099 EUR.