Watch Dogs Legion – Resistant of London Figurine

Obľúbený a akčný produkt Watch Dogs Legion – Resistant od značky so skvelou reputáciou Ubisoft máte možnosť dostať tu a teraz skutočne lacno! Výhodne za 37,90 EUR.
Watch Dogs Legion – Resistant
Značka: Ubisoft
37,90 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Figúrka Watch Dogs Legion – Resistant of London Figurine:Ste fanúšikom Watch Dogs? Potom tu máme práve pre vás do zbierky figúrku z tohto sveta. Figúrka predstavuje operátora DedSec s maskou Winston. Vďaka precíznemu prevedeniu je vidieť, ako pod nohou zošliapol militantskú helmu. Figúrka Watch Dogs Legion je 26 cm vysoká a na podstavci sú vyzobrazené nápisy: Look left a Keep calm and resist. Súčasťou figúrky sú 2 vymeniteľné hlavy Winston a King of Hearts.Kľúčové vlastnosti figúrky Watch Dogs LegionFigúrka s motívom Watch Dogs LegionV prevedení operátora DedSecNa podstavci sú umiestnené nápisy: Look left a Keep calm and resistSúčasťou figúrky Watch Dogs Legion sú 2 vymeniteľné hlavy Winston a King of Hearts


Úplne unikátny produkt máte možnosť zaobstarať bezstarostne tu na stránkach zaradený v rubrike s hernou a filmovou tematikou. Pozrite sa na akčné produkty z tejto sekcie ľahko online. Výrobca Ubisoft vám ponúka skvelé produkty.! A tu je dôkaz! Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. U nás v ponuke totiž nájdete viac kvalitných výrobkov od značky Ubisoft. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.