VUUDH Bangkok 50 g

Vrecko VUUDH Bangkok 50 g: Prevoňajte svoj domov, auto, skriňu či kabelku vonným vreckom VUUDH Bangkok 50g, ktorý okrem upokojujúcej vône Siamského... viac informácií »
VUUDH Bangkok 50 g
Značka: Vuudh
21 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrecko VUUDH Bangkok 50 g: Prevoňajte svoj domov, auto, skriňu či kabelku vonným vreckom VUUDH Bangkok 50g, ktorý okrem upokojujúcej vône Siamského...

Vrecko VUUDH Bangkok 50 g: Prevoňajte svoj domov, auto, skriňu či kabelku vonným vreckom VUUDH Bangkok 50g, ktorý okrem upokojujúcej vône Siamského jazmínu zaujme aj nevšedným dizajnom. Zdobný prívesok skrýva 100 % prírodné ryžové mydlo, ku ktorého parfumácii boli použité výhradne prírodné esenciálne oleje a výťažky z kvetín. Vonnýé vrecko VUUDH Bangkok dlhodobo uvoľňuje vôňu do priestoru a po vyprchaní vône je možné ho obnoviť pomocou bytového spreja rovnakého radu. Kľúčové vlastnosti vonného vrecka VUUDH Bangkok 50 gDekoratívny doplnok zo Siamského jazmínuAromatický prívesok, ktorý dlhodobo uvoľňuje vôňu do priestoruZáklad z prírodného ryžového mydla100 % prírodné ingrediencieVonné vrecko je možné obnoviť pomocou bytového spreja Bangkok Prírodne a štýlovoVUUDH je lifestylová značka prírodných interiérových vôní uvedená na trh spoločnosťou HARNN v roku 2009. Rovnako ako materská značka si aj VUUDH zakladá na použití 100 % prírodných ingrediencií. Všetky produkty obsahujú 100 % čisté esenciálne oleje a výťažky z kvetín a sú vyrábané úplne bez použitia syntetických látok. Ingrediencie sú ručne zbierané v miestach, po ktorých sú jednotlivé rady vôní pomenované. Jednotlivé rady vôní sú inšpirované cestami po ázijských krajinách a ich metropolách a v každej vôni sa premieta botanika, kultúra a životný štýl daného miesta. Okrem vonných vreciek nájdete v každom rade tiež vonné sviečky, dizajnové aróma difúzory a bytové spreje.


Tento neodolateľný produkt ide zohnať jednoducho tu u nás v obľúbenej sekcii osviežovače vzduchu! Teraz môžete kúpiť parádne produkty zo spomínanej sekcie za super ceny. Máme toho viac, mrknite na viac kvalitného tovaru od dodávateľa Vuudh. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasná značka Vuudh pre svojich zákazníkov ponúka vysoko kvalitný tovar . Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Nový kus VUUDH Bangkok 50 g od poprednej spoločnosti Vuudh jednoducho zoženiete dnes vo výpredajové akciu. Na našej stránke za 21 EUR.