Vileda Parný mop, vrátane 3 poťahov z mikrovlákna

Vileda Parný mop, vrátane 3 poťahov z - Mimoriadne ľahko ovládateľný – na dôkladné a hygienické čistenie bez chémie Pripravený na použitie v... viac informácií »
Vileda Parný mop
Značka: Vileda
59,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Vileda Parný mop, vrátane 3 poťahov z - Mimoriadne ľahko ovládateľný – na dôkladné a hygienické čistenie bez chémie Pripravený na použitie v...

Vileda Parný mop, vrátane 3 poťahov z – Mimoriadne ľahko ovládateľný – na dôkladné a hygienické čistenie bez chémie Pripravený na použitie v priebehu 15 sekúnd Ničí 99,9 % baktérií a vírusov Individuálne nastaviteľný výstup pary Vrátane 3 kvalitných poťahov z mikrovlákna pre čistotu bez šmúh Vrátane nadstavca na koberec na hygienické osvieženie kobercov a čalúnení Technické údaje Objem nádržky: cca 400 ml Výkon: 1 550 W Materiál ABS, oceľ, polypropylén, polyester Rozmery cca 128,5 x 32 x 22,8 cm Dĺžka kábla: cca 6 m Hmotnosť cca 2,71 kg . Pripravený na použitie v priebehu 15 sekúnd Kvalitný a žiadaný produkt je dostupný už dnes tu na stránkach v populárnej sekcii parné čističe! Vyberte si skvelé produkty z tejto populárnej rubriky za akčnú cenu! Predná značka Vileda pre vás pripravuje špičkový sortiment ! Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho viac! U nás totiž nájdete ďalšie preverené produkty od výrobcu Vileda. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý produkt Vileda Parný mop, vrátane 3 od značky s tradíciou a dobrou povesťou Vileda môžete nájsť práve dnes za výhodnú cenu! Teraz si môžete kúpiť za 59,99 EUR.