Vileda Čistiaca súprava Easy Wring and Clean Colour (zelená)

Vileda Čistiaca súprava Easy - Šliapací pedál na pohodlné vyžmýkanie mopu bez námahy Vďaka rotačnej sile je špinavá voda počas žmýkania... viac informácií »
Vileda Čistiaca súprava Easy Wring
Značka: Vileda
34,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Vileda Čistiaca súprava Easy - Šliapací pedál na pohodlné vyžmýkanie mopu bez námahy Vďaka rotačnej sile je špinavá voda počas žmýkania...

Vileda Čistiaca súprava Easy – Šliapací pedál na pohodlné vyžmýkanie mopu bez námahy Vďaka rotačnej sile je špinavá voda počas žmýkania odvádzaná do vedra, čím šetrí čas a chráni vaše ruky a chrbát Optimálne individuálne nastavenie vlhkosti mopu Použiteľná na všetky typy podláh (vrátane parkiet a laminátových podláh) Bezproblémovo odstráni aj odolné nečistoty a postará sa o perfektnú čistotu bez šmúh S trojuholníkovým mopom odstráni aj nečistotu v rohoch miestností Materiál Polypropylén, polyamid, polyoxymetylén, ušľachtilá oceľ, 100 % polyesterové mikrovlákno Rozmery Tyč: cca 55/130 cm Vedro: cca 45 x 29,5 x 29 cm Hlavica: cca 16 x 16 cm Hmotnosť Vedro: cca 1 480 g Oceľ: cca 286 g Nadstavec na poťah, poťah: cca 211 g . Šliapací pedál na pohodlné vyžmýkanie mopu bez námahy
Akčný a v zľave výrobok je dostupný aktuálne u nás v populárnej kateogrii pomôcky na upratovanie! Vyhľadajte si obľúbené výrobky v spomínanej sekcii za rozumné peniaze.

Veľmi žiadaný produkt Vileda Čistiaca súprava Easy Wring and od spoľahlivého výrobcu Vileda máte možnosť kúpiť si u nás právě so zľavou. Práve teraz za 34,99 EUR.