TRISTAR KA-5039

Tento kvalitný produkt TRISTAR KA-5039 originál od výrobcu Tristar jednoducho získate tady teraz v akcii! Kúpiť teraz za 25,90 EUR.
TRISTAR KA-5039
Značka: Tristar
25,90 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Teplovzdušný ventilátor TRISTAR KA-5039: Zima už vás neprekvapí.Teplovzdušný ventilátor od spoločnosti Tristar je veľmi výkonný výrobok, ktorý vám zaistí okamžité teplúčko. Tento ventilátor pohotovo vytvorí teplo doma aj na cestách. Produkt je vybavený plynule nastaviteľným termostatom a k dispozícii sú až tri výkonové stupne. Ventilátor okamžite prehreje vašu miestnosť. Môžete s ním veľmi dobre manipulovať, pretože hmotnosť výrobku je iba 0,85 kg. S praktickým madlom potom vždy pohodlne transportujete teplovzdušný ventilátor na potrebné miesto. Produkt je vyrobený modernej bielej farbe. Používateľov určite poteší skutočnosť, že prístroj je tiež vybavený funkciou proti prehriatiu.Kľúčové vlastnostiJednoduchá manipuláciaPlynule nastaviteľný termostat3 výkonové stupneFunkcia proti prehriatiuPraktické madlo 

Tento najpredávanejší výrobok TRISTAR KA-5039 máte možnosť nájsť aktuálne tu na webe v obľúbenej kategórii ventilátory. Teraz získate parádne produkty z tejto obľúbenej sekcie za mimoriadne nízku cenu! Populárna značka v očiach zákazníkov Tristar dlhodobo predáva špičkové výrobky. za extra ceny!