Tristar BW-4753

Elektrická deka Tristar BW-4753: Elektrická deka Tristar BW-4753 zaistí dokonale vyhriatu posteľ v chladných dňoch. Vyrobená je z veľmi mäkkého... viac informácií »
Tristar BW-4753
Značka: Tristar
31 EUR
Overiť dostupnosť »
Elektrická deka Tristar BW-4753: Elektrická deka Tristar BW-4753 zaistí dokonale vyhriatu posteľ v chladných dňoch. Vyrobená je z veľmi mäkkého...

Elektrická deka Tristar BW-4753: Elektrická deka Tristar BW-4753 zaistí dokonale vyhriatu posteľ v chladných dňoch. Vyrobená je z veľmi mäkkého fleecového materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Deka je pritom určená na položenie na posteľ a ponúka dva stupne nastavenia teploty. Pred tým, než pôjdete spať, tak zvolíte požadovanú úroveň tepla, deka sa vyhreje a po jej vypnutí bude teplo aj naďalej pretrvávať. Disponuje ochranou proti prehriatiu, ktorá zaručí jej bezpečné používanie. Tristar BW-4753 perfektne vyhreje vašu posteľ a vy si tak vychutnáte spánok v príjemnom teple. Kľúčové vlastnosti elektrickej deky Tristar BW-4753 Elektrická deka určená na položenie na posteľVyrobená z veľmi mäkkého fleecového materiáluPonúka dva stupne nastavenia teplotyTristar BW-4753 s ochranou proti prehriatiuFarebné vyhotovenie: béžové Rozmery: 150 × 80 cm Dĺžka kábla: 1,6 m


Kvalitný a lacný tovar Tristar BW-4753 máte možnosť kúpiť jednoducho tu na našom webe v obľúbenej sekcii zdravotnícke zariadenia! Teraz si môžete kúpiť ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za super ceny.

Kvalitný a obľúbený produkt Tristar BW-4753 s pečaťou kvality značky Tristar k dispozícii zrovna trvalo výhodne! Na našich stránkach za 31 EUR.