TRISTAR AC-5410

Odvlhčovač vzduchu TRISTAR AC-5410:Moderné odvlhčovač vzduchu TRISTAR AC-5410 s výkonom 240 Wattov zvládne odvlhčiť až 10 litrov za deň. Disponuje... viac informácií »
TRISTAR AC-5410
Značka: Tristar
155,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Odvlhčovač vzduchu TRISTAR AC-5410:Moderné odvlhčovač vzduchu TRISTAR AC-5410 s výkonom 240 Wattov zvládne odvlhčiť až 10 litrov za deň. Disponuje...

Odvlhčovač vzduchu TRISTAR AC-5410:Moderné odvlhčovač vzduchu TRISTAR AC-5410 s výkonom 240 Wattov zvládne odvlhčiť až 10 litrov za deň. Disponuje hlučnosťou 42 dB a zbernou nádobou na kondenzát s objemom 2 litre.Moderný odvlhčovač vzduchu od popredného výrobcu TRISTAR disponuje radom praktických funkcií, kompaktnými rozmermi a veľmi tichou prevádzkou. Využívať ho môžete v uzavretých priestoroch, ako sú izby, spálne, kúpeľne, sklady, karavany a pod. Prístroj s maximálnym výkonom 240 wattov dokáže za deň odvlhčiť až 10 litrov. Vybavený je priestrannou zbernou nádobou na kondenzát s objemom 2 litre. Odvlhčovač dokáže nepretržite pracovať pri okolitej teplote v rozmedzí od 5 až do 35 °C. Vďaka nízkej hladine zvuku, iba 42 dB, vás nebude v miestnosti vyrušovať.Kľúčové vlastnostiDokáže odvlhčiť až 10 litrov za deňVeľmi nízka hlučnosť prevádzky, iba 42 dBPriestranná nádoba na kondenzát s indikátorom naplneniaFunkcia automatického vypnutia pri naplnení zbernej nádobyAutomatický systém proti zamrznutiu Anti-frostSystém proti zamrznutiuSamozrejmosťou je automatický systém proti zamrznutiu Anti-frost, ktorý zabezpečí bezchybný chod a dlhodobú životnosť spotrebiča. Odvlhčovač ponúka tiež funkciu automatického vypnutia pri naplnení vodnej nádrže. Výkonný spotrebič disponuje kompaktným vyhotovením v elegantnej bielej farbe, preto perfektne zapadne do akéhokoľvek interiéru. Komfortné prenášanie umožňuje integrovaná rukoväť. Prednosťou je aj praktický plastový kryt, nekĺzavé nohy pre stabilitu a svetelný indikátor napájania a naplnenia nádržky na vodu.Doplňujúce vlastnosti:Výkon:240 WPrietok vzduchu:150 m3/hodMin. a max. teplota okolia:5 až 35 °CRozmery:52 × 22 × 30,8 cmHmotnosť:9,5 kgFarba:Biela

Kvalitný produkt TRISTAR AC-5410 môžete nakúpiť práve tu u nás umiestnený v kategórii odvlhčovače vzduchu. Získajte ďalšie výrobky z tejto populárnej kategórie za outletovú cenu! U zákazníkov obľúbený výrobca Tristar pre svojich zákazníkov dodáva kvalitné produkty za super cenu! Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe! Nebojte, v ponuke toho máme viac, samozrejme, máme v ponuke viac skvelých výrobkov od výrobcu Tristar. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Výnimočný a žiadaný produkt TRISTAR AC-5410 od skvelej značky Tristar nájdete v súčasnosti výhodne! Lacno za cenu 155,90 EUR.