Tractive GPS DOG 4 – GPS sledovanie polohy a aktivity pre psov, hnedý

GPS lokátor Tractive GPS DOG 4 – GPS sledovanie polohy a aktivity pre psov, hnedý:Sledujte pohyb vášho maznáčika odkiaľkoľvekGPS lokátor domácich... viac informácií »
Tractive GPS DOG 4 – GPS sledovanie polohy a aktivity pre psov
Značka: TRACTIVE
78,90 EUR
Overiť dostupnosť »
GPS lokátor Tractive GPS DOG 4 – GPS sledovanie polohy a aktivity pre psov, hnedý:Sledujte pohyb vášho maznáčika odkiaľkoľvekGPS lokátor domácich...

GPS lokátor Tractive GPS DOG 4 – GPS sledovanie polohy a aktivity pre psov, hnedý:Sledujte pohyb vášho maznáčika odkiaľkoľvekGPS lokátor domácich miláčikov Tractive GPS DOG 4 umožní sledovať pohyb zvieraťa v reálnom čase a zobrazovať jeho polohu v mobilnej aplikácii alebo na počítači. GPS pre psa ľahko pripevníte na bežný obojok. Vďaka integrovanej SIM karte je zaistený dátový prenos priamo do vášho mobilného telefónu. Zariadenie je vhodné pre psy, mačky a iné domáce zvieratá s hmotnosťou vyššou ako 4,5 kg.Kľúčové vlastnosti GPS lokátora pre psa Tractive GPS DOG 4GPS lokátor domácich maznáčikov s integrovanou SIM kartou a GPS modulomTractive GPS DOG 4 ponúkne funkciu virtuálneho plotu s notifikáciouŽivý režim umožní aktualizáciu polohy vášho psa každé 2 – 3 sekundyProstredníctvom zariadenia je možné sledovať polohu zvieraťa v reálnom časeVýdrž batérie až 5 dní na jedno nabitie, pričom jeho nabíjanie sa vykonáva cez USB kábelGPS obojok pre psov Tractive GPS DOG 4 disponuje svetelnou signalizáciou a vodotesným vyhotovenímOdporúčané pre zvieratá s hmotnosťou vyššou ako 4,5 kgMobilná aplikácia (iOS, Android)Mesačná tarifná platba za GSM služby od 4,50 eurNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!GPS tracker pre psa Tractive GPS DOG 4 má odolnú konštrukciuBatéria na jedno nabitie vydrží 2 až 5 dní v závislosti od pokrytia a využitia lokátora. Zariadenie sa plne dobije pomocou USB kábla za menej ako 2 hodiny. GPS na psa Tractive GPS DOG 4 je navyše vodoodolný (IPX7) a rovnako odolá nárazom, takže je vhodný aj pre hravejších miláčikov.Tractive GPS DOG 4 umožní nastavenie virtuálneho plotuGPS lokátor pre psa Tractive GPS DOG 4 umožňuje nastaviť bezpečnú zónu (tzv. virtuálny plot) a vymedziť tak pohyb vášho maznáčika na dvore či záhrade. Pokiaľ zviera túto zónu opustí, budete okamžite informovaní na vašom smart mobilnom zariadení. GPS obojok pre psov ponúka aj technológie na uľahčenie hľadania zvieraťa pomocou aktívneho svetla alebo zvukového signálu.Živé sledovanie vášho maznáčikaPremýšľali ste niekedy o tom kde sa pohybujú vaši miláčikovia, keď práve nie ste blízko? GPS pre psa Tractive GPS DOG 4 vám ukáže aktuálnu polohu zvieraťa a každé 2 – 3 sekundy budete dostávať aktualizovanú polohu vášho psa.Možnosť zobrazenia histórieGPS tracker pre psa Tractive GPS DOG 4 zaznamenáva históriu pohybu vášho štvornohého maznáčika, ktorú si potom môžete zobraziť na prehľadnej mape.S lokátorom Tractive GPS DOG 4 je možné sledovať aktivitu vášho maznáčikaGPS lokátor pre psa Tractive GPS DOG 4 ukladá informácie o pohybe a aktivite vášho maznáčika, vďaka čomu budete presne vedieť, koľko má pohybu a v akej je kondícii.


Tento kvalitný a žiadaný produkt Tractive GPS DOG 4 – GPS sledovanie polohy a možno kúpiť bezprostredne na našich stránkach v populárnej kateogrii vodítka a obojky! Teraz získate ešte iné produkty z tejto obľúbenej kategórie za akčnú cenu! Predný dodávateľ TRACTIVE vás obohatí o kvalitný sortiment. za extra cenu! Môžete sa presvedčiť sami!

Veľmi obľúbený produkt Tractive GPS DOG 4 – GPS sledovanie od kvalitnej značky TRACTIVE ľahko môžete zohnať tu naozaj lacno! V súčasnosti je k dispozícii za 78,90 EUR.