TORK Uni H3

Papierové utierky do zásobníka TORK Uni H3: Pre utieranie rúk môžete použiť utierky v roli TORK Uni H3. Sú vyrobené v univerzálnej kvalite v jednej... viac informácií »
TORK Uni H3
Značka: Tork
45,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Papierové utierky do zásobníka TORK Uni H3: Pre utieranie rúk môžete použiť utierky v roli TORK Uni H3. Sú vyrobené v univerzálnej kvalite v jednej...

Papierové utierky do zásobníka TORK Uni H3: Pre utieranie rúk môžete použiť utierky v roli TORK Uni H3. Sú vyrobené v univerzálnej kvalite v jednej vrstve. Uteráky TORK sú kompatibilné so zásobníkom TORK Singlefold, ktorý je určený do náročných podmienok. Dávkuje uteráky po jednom útržku. Znižuje tak spotrebu a zároveň udržiava hygienu a čistotu uterákov. Kľúčové vlastnosti uterákov v roli TORK Uni H3Uteráky v rolke TORK Uni H3 sú jednovrstvovéSú kompatibilné so zásobníkom TORK Singlefold Vydáva útržky po jednom

Tento zľavnený produkt TORK Uni H3 máte možnosť nakúpiť ľahko tu na webe v obľúbenej kategórii čistenie. Teraz získate ešte iné výrobky z našej rubriky z pohodlia domova! Obľúbený dodávateľ Tork svojim zákazníkom dodáva veľmi kvalitné výrobky . Ponuka platí do vypredania zásob! Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás nájdete ďalší tovar od dodávateľa Tork. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento lacný produkt TORK Uni H3 od známej spoločnosti Tork máte možnosť nájsť tu teraz práve za úplne najnižšiu cenu! Teraz získate od 45,90 EUR.