TORK Essity T4 Biely

Zásobník na toaletný papier TORK Essity T4 Biely: Pre menšie toalety a umyvárne je vhodný zásobník na toaletný papier TORK Essity T4. Zásobník je... viac informácií »
TORK Essity T4 Biely
Značka: Tork
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Zásobník na toaletný papier TORK Essity T4 Biely: Pre menšie toalety a umyvárne je vhodný zásobník na toaletný papier TORK Essity T4. Zásobník je...

Zásobník na toaletný papier TORK Essity T4 Biely: Pre menšie toalety a umyvárne je vhodný zásobník na toaletný papier TORK Essity T4. Zásobník je určený na papierové rolky toaletného papiera. Má jedinečnú funkciu odtrhávania papiera, čím eliminuje riziko porezania alebo poškriabania rúk. Zásobník TORK Essity T4 má kompaktné rozmery, nezaberie tak veľa miesta. Jeho prednosťou je, že je uzavretý a chráni rolky toaletného papiera pred znečistením. Zlepšuje tak hygienu prevádzky. Zásobník na kotúče toaletného papiera TORK T4 je vyrobený z kvalitného plastového materiálu. Kľúčové vlastnosti zásobníka na rolky toaletného papiera TORK Essity T4 –bielyZásobník na toaletný papier TORK Essity T4 je vhodný pre malé toalety a umyvárneJe určený na rolky toaletného papieraVďaka jedinečnej funkcii odtrhávania eliminuje riziko porezania alebo poškriabania rúkZásobník TORK Essity T4 nezaberie veľa miestaJe vyrobený z kvalitného plastového materiálu


Akčný a v zľave výrobok TORK Essity T4 Biely zoženiete už dnes tu na webe v kategórii držiaky na toaletný papier. Vyberte si unikátne produkty v spomínanej rubrike za akčnú cenu!

Často vyhľadávaný produkt TORK Essity T4 Biely od výrobcu s dlhou históriou Tork ide získať na našich stránkach teraz práve za outletovú cenu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 54,90 EUR.