Theragun Pro

Masážna pištoľ Theragun Pro: Theragun Pro je špičkovo spracovaná masážna pištoľ, určená na perkusívnu terapiu. Ide o tichý a veľmi kvalitný... viac informácií »
Theragun Pro
Značka: Theragun
619,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Masážna pištoľ Theragun Pro: Theragun Pro je špičkovo spracovaná masážna pištoľ, určená na perkusívnu terapiu. Ide o tichý a veľmi kvalitný...

Masážna pištoľ Theragun Pro: Theragun Pro je špičkovo spracovaná masážna pištoľ, určená na perkusívnu terapiu. Ide o tichý a veľmi kvalitný prístroj, ktorý sa postará o hĺbkové ošetrenie svalu. Vďaka intuitívne aplikácii Therabody budete schopní výrazne znížiť svalovú únavu, a zároveň zlepšiť regeneráciu i pohyblivosť. Pri používaní masážnej pištole Theragun Pro oceníte dvojnásobnú výdrž batérie a upraviteľnú polohu ramena prístroja. Theragun Pro je špičkovým masážnym prístrojom, ktorý je značne využívaný ako u profesionálov, tak aj medzi bežnými používateľmi. Kľúčové vlastnosti masážnej pištole Theragun ProMasážna pištoľ s 16 mm amplitúdou, ktorá pôsobí silou 27 kg a prestupuje hlboko do svaluPištoľ stimuluje cirkuláciu krvi, generuje teplo a uvoľňuje napätie vo svalochMasážna pištoľ Theragun Pro je vhodná pre profesionálov i bežných používateľovDvojnásobná životnosť batérieMaximálne tichý bezkartáčový motorUpraviteľná poloha ramena a 6 vymeniteľných nadstavcovAplikácia Therabody s Bluetooth pripojením3 prednastavené procedúry so sprievodcom v aplikáciiOLED displejUpraviteľné rozmedzie rýchlostí (1 750 – 2 400 perkusií za minútu)Pištoľ znižuje svalovú únavu, zlepšuje pohyblivosť a dopraje pocit regenerácie a relaxácieUpraviteľná poloha ramena prístroja pre pohodlný dosah na celé teloMožnosť bezdrôtového nabíjania2 vymeniteľné Li-ion batérie pre nepretržitú prevádzku (každá s výdržou 150 minút)Ergonomická rukoväť v tvare trojuholníkaVýrazne vyššie prestúpenie do svaluMasážna pištoľ Theragun Pro predstavuje inovatívny spôsob perkusívnej terapie s 16 mm amplitúdou. Táto amplitúda pôsobí silou 27 kg a prestúpi až o 60 % hlbšie do svalu, v porovnaní s bežne používanými masážnymi prístrojmi. Vďaka tomu výrazne lepšie stimuluje cirkuláciu krvi, generuje teplo a uvoľňuje napätie vo svaloch.Hĺbková masážRýchla masážIntenzívna masដpičková aplikácia TherabodyMasážna pištoľ Theragun Pro vám poskytne hĺbkové ošetrenie svalu pomocou aplikácie Therabody, ktorá sa ľahko prepojí s pištoľou prostredníctvom technológie Bluetooth. Vďaka tomu môže použiť dáta zo záznamov a zaistí zníženie svalovej únavy, zlepší celkovú pohyblivosť a dopraje pocit regenerácie a relaxácie.Veľmi dlhá životnosť batérieMasážna pištoľ Theragun Pro je vhodná pre profesionálov i bežných používateľov. Batéria má dvojnásobnú životnosť, v porovnaní s bežne používanými masážnymi pištoľami, a zároveň maximálne tichý bezkartáčový motor. Masážna pištoľ Theragun Pro disponuje upraviteľnou polohou ramena a 6 vymeniteľnými nadstavcami.

Veľa žiadaný produkt Theragun Pro od tejto skvelej značky Theragun môžete získať aktuálne na našej webovej stránke v bezva akcii! Ceny od 619,90 EUR.
Ďalšie produkty od výrobcu Theragun