Tesla Smart Switch

Vypínač Tesla Smart Switch:Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Vypínač Tesla Smart... viac informácií »
Tesla Smart Switch
Značka: Tesla Smart
22,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vypínač Tesla Smart Switch:Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Vypínač Tesla Smart...

Vypínač Tesla Smart Switch:Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Vypínač Tesla Smart SwitchNastavte si svoje obľúbené osvetlenie podľa vašich predstáv pomocou smart vypínača Tesla Smart Switch. Pre diaľkové ovládanie využijete aplikáciu vo vašom mobilnom telefóne, kde je možné nastaviť ďalšie scenáre osvetlenia. Inteligentný vypínač Tesla Smart Switch je kompatibilný s hlasovými asistentmi Google Assistant a Amazon Alexa.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Automatické scenáreNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Diaľkové a manuálne ovládanieNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Aplikácia v slovenčineNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Pripojenie cez Zigbee hubKľúčové vlastnosti inteligentného vypínača Tesla Smart SwitchSmart vypínač Tesla Smart Switch je možné ovládať diaľkovo aj hlasovými povelmiK dispozícii je mobilná aplikáciaKomunikuje s hlasovými asistentmiVypínač Tesla Smart Switch umožňuje nastavenie intenzity svetlaAplikácia umožňuje nastavenie ľubovoľných scenárov osvetleniaNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Nastavenie scenárov inteligentného vypínača Tesla Smart Switch V mobilnej aplikácii si prispôsobíte smart vypínač Tesla Smart Switch podľa vlastných preferencií. Pokiaľ sa napríklad vraciate domov vždy v rovnaký čas, nastavte si ovládanie tak, aby ste pri príchode domov mali vždy nastavené príjemné osvetlenie. K dispozícii je však nepreberné množstvo scenárov, ktoré si môžete navoliť.WiFi pripojenieInteligentný vypínač Tesla Smart Switch je vybavený WiFi prijímačom, ktorý umožňuje ovládanie vypínača odkiaľkoľvek pomocou mobilnej aplikácie Tesla Smart, ktorá je dostupná v niekoľkých svetových jazykoch vrátane slovenčiny. Je kompatibilná s operačnými systémami Android aj iOS.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!


Zaujímavý výrobok môžete dostať ľahko tu u nás v známej kategórii vypínače. Teraz môžete kúpiť unikátne produkty z tejto obľúbenej sekcie za výhodnú cenu. Známy výrobca Tesla Smart dlhodobo ponúka vysoko kvalitný sortiment. so zárukou! Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe.

Tento zľavnený produkt Tesla Smart Switch od značky s dobrým menom Tesla Smart k dostaniu práve dnes navždy výhodne! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 22,90 EUR.