Tesla Smart Pet Feeder

Dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder: Tesla Smart Pet Feeder sa postará o prísun krmiva pre vášho domáceho maznáčika. Opatrená je vyberateľnou... viac informácií »
Tesla Smart Pet Feeder
Dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder: Tesla Smart Pet Feeder sa postará o prísun krmiva pre vášho domáceho maznáčika. Opatrená je vyberateľnou...

Dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder: Tesla Smart Pet Feeder sa postará o prísun krmiva pre vášho domáceho maznáčika. Opatrená je vyberateľnou nádobou na krmivo s objemom 4 litre, ktorá je vhodná na akékoľvek suché krmivo s veľkosťou zrna 2 až 10 mm. Nádoba je navyše čiastočne priehľadná, vďaka čomu budete môcť priebežne sledovať stav krmiva. Plánovanie kŕmenia potom zaistí aplikácia Tesla Smart dostupná pre iOS aj Android. V aplikácii je pritom možné jednoducho naplánovať niekoľko časov kŕmenia s rôznou veľkosťou jednotlivých porcií. Rovnako tak je možné kedykoľvek vydať jednu porciu manuálne stlačením tlačidla na tele dávkovača. Kľúčové vlastnosti dávkovača krmiva Tesla Smart Pet FeederInteligentný dávkovač krmiva Tesla Smart Pet FeederS vyberateľnou nádobou na krmivo s objemom 4 litreNádoba je vhodná na akékoľvek suché krmivo s veľkosťou zrna 2 – 10 mmPlánovanie kŕmenia zaistí aplikácia Tesla Smart dostupná pre iOS aj AndroidMožnosť nastavenia časov kŕmenia i s veľkosťou porcieTesla Smart Pet Feeder so záložnou batériouDisponuje obojstranným audio systémom tvoreným mikrofónom s reproduktoromFarebné vyhotovenie: strieborno-biele Tesla Smart Pet Feeder si poradí aj pri výpadku prúduSúčasťou dávkovača Tesla Smart Pet Feeder je záložná batéria, ktorá je umiestnená v jeho základni. Nemusíte sa tak obávať, že by váš maznáčik zostal pri výpadku prúdu o hlade. Batéria pritom zaistí prevádzku až po dobu niekoľkých dní. Dávkovač navyše disponuje obojstranným audio systémom tvoreným mikrofónom s reproduktorom, teda vždy budete počuť, čo sa u vás doma deje. Tesla Smart Pet Feeder je tak inteligentným pomocníkom do každej domácnosti s psami či mačkami. Objem: 4 l Rozmery: 31,1 × 19,3 × 19,3 cm

Tento kvalitný tovar Tesla Smart Pet Feeder máte možnosť dostať už dnes tu na webe v obľúbenej rubrike smartpet! Pripravili sme podobné produkty z tejto obľúbenej kategórie za parádnu cenu.

Super výrobok Tesla Smart Pet Feeder od kvalitnej značky Tesla Smart jednoducho môžete získať zde teraz za rozumné peniaze! Ponuky od 72,66 EUR.