TESCOMA PRESTO s lievikom a pokrievkou 16 cm, 1,25 l

Rajnica TESCOMA PRESTO s lievikom a pokrievkou 16 cm, 1,25 l:Varenie jedla je pre vás koníčkom a chceli by ste ho dotiahnuť až do dokonalosti? Rajnica... viac informácií »
TESCOMA PRESTO s lievikom
Značka: Tescoma
35,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Rajnica TESCOMA PRESTO s lievikom a pokrievkou 16 cm, 1,25 l:Varenie jedla je pre vás koníčkom a chceli by ste ho dotiahnuť až do dokonalosti? Rajnica...

Rajnica TESCOMA PRESTO s lievikom a pokrievkou 16 cm, 1,25 l:Varenie jedla je pre vás koníčkom a chceli by ste ho dotiahnuť až do dokonalosti? Rajnica TESCOMA PRESTO s lievikom a pokrievkou 16 cm, 1,25 l vám s tým pomôže. Typ s objemom 1,25 l zaujme vo vašej kuchyni dôležité miesto. Výrobca na jej telo zvolil nehrdzavejúcu oceľ. Ak si napríklad budete denne variť polievku, omáčky či prílohy, vďaka nepriľnavému materiálu rajnice sa nemusíte báť možného pripálenia surovín. Vonkajší povrch je nerezový. Táto rajnica vám nepridá starosti s umývaním v rukách, keďže je vhodná aj do umývačky na riad. Spolu s rajnicou navyše dostanete pokrievku. Dôležité funkcie rajnice TESCOMA PRESTO s lievikom a pokrievkou 16 cm, 1,25 l Rajnica Tescoma sa postará o príjemný čas strávený v kuchyni Objem je 1,25 l Vonkajšia strana má nerezový povrch Typ vnútorného povrchu: nepriľnavý Varná doska, na ktorú je táto rajnica vhodná: plynová, elektrická, indukčná a sklokeramická Priemer nádoby: 16 cm V balení sa nachádza aj pokrievka Rajnicu môžete umývať aj v umývačke riadu

Úplne unikátny produkt TESCOMA PRESTO s lievikom a pokrievkou 16 cm, máte možnosť získať v pohode tu na stránkach umiestnený v sekcii na indukciu. Získajte akčné produkty v spomínanej kategórii v bezva akcii!

Tento exkluzívny výrobok TESCOMA PRESTO s lievikom a pokrievkou 16 cm, od nášho známeho výrobcu Tescoma ľahko zoženiete tady za super cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 35,90 EUR.