Tescoma Nádoba na prípravu masla DELLA CASA 643140.00

Výrobník Tescoma Nádoba na prípravu masla DELLA CASA 643140.00:Tento výrobok je vynikajúca pre rýchlu prípravu domáceho masla.Tento výrobok je... viac informácií »
Tescoma Nádoba na prípravu masla DELLA CASA
Značka: Tescoma
33,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Výrobník Tescoma Nádoba na prípravu masla DELLA CASA 643140.00:Tento výrobok je vynikajúca pre rýchlu prípravu domáceho masla.Tento výrobok je...

Výrobník Tescoma Nádoba na prípravu masla DELLA CASA 643140.00:Tento výrobok je vynikajúca pre rýchlu prípravu domáceho masla.Tento výrobok je vynikajúci na rýchlu prípravu domáceho masla. Nejde o žiadne starodávne stláčacie vedro, pri ktorom sa gazdinky pekne nadreli než vyrobili aspoň malé množstvo čerstvého masla. Táto neveľká plastová nádobka dokáže jednoduchým a rýchlym spôsobom vytvoriť z 250 ml smotany až 100 g čerstvého masla.Nádoba má čadičový otvor na ľahké zlievania cmaru a odmerku. Je vyrobená z kvalitného plastu a prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Výrobok je vhodný na umývanie v umývačke. Návod na použitie je vo vnútri balenia. Na výrobok sa vzťahuje záručná doba 3 roky. 

Obľúbený a akčný produkt Tescoma Nádoba na prípravu masla DELLA CASA originál od výrobcu Tescoma máte možnosť nakúpiť aktuálne v našej ponuke stále výhodne. Teraz v akcii 33,90 EUR.