TESCOMA Kastról HOME PROFI s vekom 20 cm, 3,0 l

Kastról TESCOMA Kastról HOME PROFI s vekom 20 cm, 3,0 l:Kvalitné kastról Tescoma Home Profi (priemer 16 cm, objem 1,5 l) z nerez ocele pre všetky typy... viac informácií »
TESCOMA Kastról HOME PROFI s vekom 20 cm
Značka: Tescoma
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kastról TESCOMA Kastról HOME PROFI s vekom 20 cm, 3,0 l:Kvalitné kastról Tescoma Home Profi (priemer 16 cm, objem 1,5 l) z nerez ocele pre všetky typy...

Kastról TESCOMA Kastról HOME PROFI s vekom 20 cm, 3,0 l:Kvalitné kastról Tescoma Home Profi (priemer 16 cm, objem 1,5 l) z nerez ocele pre všetky typy varných dosiek a umývanie v umývačke.Skvelý gurmánsky zážitok musí mať výborný základ najmä v príprave. S luxusným riadom z radu Home Profi od Tescomy nie je nič jednoduchšie. Kastról Home Profi je ideálnym pomocníkom pri príprave delikates všetkého druhu. Je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Kastról má priemer 20 cm a objem 3 l, je teda ideálny na bežnú prípravu pokrmov. Varenie s týmto hrncom je jednoduché aj vďaka extra silnému sendvičovému dnu, ktoré znesie väčšiu záťaž a je teda vhodné aj do profesionálnych kuchýň. Kastról má praktické robustné a vodoodolné antikorové úchytky pre jednoduchú a bezpečnú manipuláciu. Je vhodný na všetky typy varných dosiek a práve vďaka vodoodolnosti nie je problém ho umývať v umývačke.Kľúčové vlastnostiPevné sendvičové dno odolné voči vysokým teplotám a poškriabaniuVhodný na všetky typy sporákov – plynové, elektrické, sklokeramické aj indukčnéŠiroké antikorové úchyty pre ľahkú manipuláciuVodoodolné vyhotovenie – vhodné do umývačky 


Tento dizajnový produkt TESCOMA Kastról HOME PROFI je dostupný aktuálne na našich stránkach v známej kategórii na indukciu! Teraz môžete získať ostatné produkty z tejto známej kategórie za výhodné peniaze!

Lacný kus TESCOMA Kastról HOME PROFI s vekom 20 cm, od značky s tradíciou a dobrou povesťou Tescoma ľahko nájdete momentálne na našich stránkach za úžasnú cenu. Akčná cena už od 39,90 EUR.