TESCOMA Hrniec s pokrievkou HARMONY ¤ 24 cm, 7,0 l

Hrniec TESCOMA Hrniec s pokrievkou HARMONY ¤ 24 cm, 7,0 l:Preferujete domácu prípravu jedla? Hrniec TESCOMA Hrniec s pokrievkou HARMONY ¤ 24 cm, 7,0 l je... viac informácií »
TESCOMA Hrniec s pokrievkou
Značka: Tescoma
81,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Hrniec TESCOMA Hrniec s pokrievkou HARMONY ¤ 24 cm, 7,0 l:Preferujete domácu prípravu jedla? Hrniec TESCOMA Hrniec s pokrievkou HARMONY ¤ 24 cm, 7,0 l je...

Hrniec TESCOMA Hrniec s pokrievkou HARMONY ¤ 24 cm, 7,0 l:Preferujete domácu prípravu jedla? Hrniec TESCOMA Hrniec s pokrievkou HARMONY ¤ 24 cm, 7,0 l je pre vás pravá voľba. Tento výnimočný kúsok s objemom 7 l zaujme vo vašej kuchyni dôležité miesto. Na telo hrnca na varenie bola vybratá nehrdzavejúca oceľ. Nemusíte sa oň báť vďaka jeho vnútornému nerezovému povrchu, ktorý je odolný proti odreniu aj udretiu. Nemusíte strácať čas jeho umývaním v rukách, keďže je vhodný aj do umývačky. Telo: nerez Materiál vo vnútri: nerezový Priemer nádoby: 24 cm Hrniec na varenie sa dá umyť aj v umývačke riadu Typ varnej dosky: plynová, elektrická, indukčná a sklokeramická Príslušenstvo k hrncu Tescoma: pokrievka

Výnimočný produkt TESCOMA Hrniec s pokrievkou HARMONY máte možnosť získať bez ťažkostí tu na našom webe umiestnený v sekcii na indukciu. Pripravili sme ešte ďalšie produkty v spomínanej sekcii za neuveriteľne výhodnú cenu. Nebojte sa, máme toho viac, mrknite tiež na ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Tescoma. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Predný dodávateľ Tescoma vám poskytuje vynikajúce výrobky !

Výnimočný a žiadaný výrobok TESCOMA Hrniec s pokrievkou HARMONY od známej značky Tescoma ľahko môžete zohnať práve teraz za extra cenu. Akčné ceny už od 81,90 EUR.