Tescoma AZZA 22 cm, na chlieb

Kuchynský nôž Tescoma AZZA 22 cm, na chlieb:Ideálny kuchynský nôž bude skvelým doplnkom každej kuchárskej výbavy. Nôž na pečivo od výrobcu... viac informácií »
Tescoma AZZA 22 cm
Značka: Tescoma
26,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kuchynský nôž Tescoma AZZA 22 cm, na chlieb:Ideálny kuchynský nôž bude skvelým doplnkom každej kuchárskej výbavy. Nôž na pečivo od výrobcu...

Kuchynský nôž Tescoma AZZA 22 cm, na chlieb:Ideálny kuchynský nôž bude skvelým doplnkom každej kuchárskej výbavy. Nôž na pečivo od výrobcu Tescoma sa skvele hodí na krájanie pečiva bez zbytočných odrobiniek, využitie ale nájde aj pri porcovaní mäkkého cesta na kúsky. Má optimálne ostrú čepeľ vyrobenú z poctivej ocele. Dĺžka čepele je pekných 22 cm. Pevná oceľová rukoväť kuchynského noža je dobre vyvážená a okrem toho pekne sadne do vašej ruky. Podstatné prednosti kuchynského noža Tescoma AZZA 22 cm, na chlieb Vysokokvalitná a pevná čepeľ z ocele Kuchynský nôž Tescoma AZZA 22 cm, na chlieb ponúka čepeľ s dĺžkou 22 cm Rukoväť z poctivej ocele na príjemný úchop Typ: nôž na pečivo

Kvalitný a lacný produkt Tescoma AZZA 22 cm, možno kúpiť bezprostredne tu u nás umiestnený v kategórii na pečivo. Nájdite si akčné produkty z tejto populárnej kategórie za super peniaze. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás taky viac osvedčeného tovaru od dodávateľa Tescoma. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Výnimočný a žiadaný tovar Tescoma AZZA 22 cm, od popredného výrobcu Tescoma je možné kúpiť na našich stránkach teraz za neuveriteľne nízku cenu! Cena od 26,90 EUR.