Tenda i25 – Wireless AC1350 Gigabit Dual Band AP, Client+AP, PoE

WiFi Access Point Tenda i25 – Wireless AC1350 Gigabit Dual Band AP, Client+AP, PoE:Moderný WiFi prístupový bod Tenda I25 s podporou PoES dvojpásmovým... viac informácií »
Tenda i25 – Wireless AC1350 Gigabit Dual Band
Značka: Tenda
62,90 EUR
Overiť dostupnosť »
WiFi Access Point Tenda i25 – Wireless AC1350 Gigabit Dual Band AP, Client+AP, PoE:Moderný WiFi prístupový bod Tenda I25 s podporou PoES dvojpásmovým...

WiFi Access Point Tenda i25 – Wireless AC1350 Gigabit Dual Band AP, Client+AP, PoE:Moderný WiFi prístupový bod Tenda I25 s podporou PoES dvojpásmovým WiFi systémom Tenda I25 ľahko a rýchlo pokryjete celý dom, alebo komerčný priestor kvalitným bezdrôtovým signálom na bezproblémové pripojenie k internetovej sieti. Tenda i24 sa pýši celkovou rýchlosťou 1 317 Mbps, ktorú šíri v pásme 2,4 GHz a 5 GHz. Špeciálna kruhová komunikácia zabezpečí stabilnejší výkon a vyššie pokrytie signálom, než je to napríklad pri kombinácii štandardného WiFi routera a extendera.Kľúčové vlastnosti prístupového bodu Tenda I25Kvalitný WiFi prístupový bod s pokrytím až približne 500 m2, alebo ho môžete použiť na predĺženie existujúceho WiFi signálu (repeater)Podpora technológie MU-MIMOK dispozícii je možnosť napájania cez ethernet. rozhranie: 1× 10/100 Base Tx s podporou PoE, napájanie je možné aj cez 12 V DCJednoduchá správa pomocou mobilnej aplikácieTenda I25 je svojím poňatím vhodný nielen do domácností, ale aj malých kancelárií, obchodíkov, alebo kaviarníV jednom okamihu môže byť pripojených celkom 256 klientov (128 klientov pre 2,4 GHz sieť a 128 klientov pre 5 GHz sieť)Obsah balenia prístupového bodu Tenda I251× Tenda I251× držiak na upevnenie na strop i stenu1× stručná inštalačná príručka (CZ, SK, PL)4× skrutky, 4× príchytkyPrístupový bod Tenda I25 vám poskytne dvojpásmové WiFi pripojenieNeustále sa vám seká prehrávanie videa, alebo sa pripojením viacerých používateľov súčasne stáva internet nepoužiteľný? V tom prípade máte pomalý internet, alebo používate zastarané 2,4 GHz WiFi pásmo. S novým access pointom Tenda i25 budete mať po problémoch, pretože podporuje vysoké prenosové rýchlosti v 5 GHz pásme. Tenda I25 podporuje mnoho typov zabezpečenia 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, Mixed WPA/WPA2-PSK, šifrovanie AES, TKIP a TKIP & AES. Vďaka tomu sa bude dať sieť zabezpečiť na dostatočnej úrovni.Podpora PoEPrístupový bod Tenda I25 by mal byť v ideálnom prípade umiestnený napríklad niekde pod stropom, tak aby sa signál šíril čo možno najlepšie. Preto je vybavený technológiou PoE, vďaka ktorej sa cez LAN kábel aj napája. Nie je tak nutné riešiť napájanie pomocou klasickej elektrickej zásuvky.Maximálne jednoduchá správa WiFi Access Pointu Tenda I25Inštalácia WiFi pripojenia pomocou prístupového bodu Tenda I25 je rýchla a jednoduchá. K dispozícii budete mať totiž mobilnú aplikáciu, ktorá všetko zariadi. Z aplikácie je možné aj sledovať stav WiFi siete, alebo komplexne spravovať správanie sa v jednotlivých pásmach siete.

Zľavový kus Tenda i25 – Wireless AC1350 Gigabit od nášho známeho výrobcu Tenda je k dostaniu práve teraz u nás za dobrú cenu! Akčná cena 62,90 EUR.