Tefal Pokrievka Ingenio Induction L9939422

Pokrievka Tefal Pokrievka Ingenio Induction L9939422:Ak ste si obľúbili jedinečné riadu Ingenio, celkom iste uvítate ako ďalšieho pomocníka do kuchyne... viac informácií »
Tefal Pokrievka Ingenio Induction
Značka: Tefal
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pokrievka Tefal Pokrievka Ingenio Induction L9939422:Ak ste si obľúbili jedinečné riadu Ingenio, celkom iste uvítate ako ďalšieho pomocníka do kuchyne...

Pokrievka Tefal Pokrievka Ingenio Induction L9939422:Ak ste si obľúbili jedinečné riadu Ingenio, celkom iste uvítate ako ďalšieho pomocníka do kuchyne špeciálnej pokrievku na cedenie potravín. Pokrievka má špeciálne, pohodlnú rukoväť, vďaka ktorej je aj manipulácia s vriacou vodou bezpečná a pohodlná.Ak ste si obľúbili jedinečný riad Ingenio, celkom iste uvítate ako ďalšieho pomocníka do kuchyne špeciálnu pokrievku na cedenie potravín. Pokrievka má originálnu, pohodlnú rukoväť, vďaka ktorej je aj manipulácia s vriacou vodou bezpečná a pohodlná. Otvory pokrievky sú uspôsobené tak, aby bolo možné cedit takmer všetky druhy potravín.Hlavné vlastnostipokrievka je vhodná pre riad Ingenio o rozmeroch 14/16/18/20 cmvďaka svojmu tvaru je možné pokrievku bezpečne odložiť na okraj riaduznačka Tefal zaručuje kvalitu výrobkuľahká údržba 

Zľavový produkt Tefal Pokrievka Ingenio Induction L9939422 môžete dostať okrem iného na stránkach v známej kategórii tlakové hrnce! Pozrite sa na úplne nové produkty z tejto obľúbenej sekcie za úplne najnižšiu cenu.

Exkluzívny produkt Tefal Pokrievka Ingenio Induction od kvalitného výrobcu Tefal pohodlne nakúpite práve teraz za výpredajovú cenu! Výhodne za super cenu 27,90 EUR.