Strong dvojpásmový router 750

WiFi router Strong dvojpásmový router 750:Zdieľajte jediné internetové pripojenie naprieč domácnosťou alebo kanceláriou. Strong Wi-Fi router 750... viac informácií »
Strong dvojpásmový router 750
Značka: Strong
32,90 EUR
Overiť dostupnosť »
WiFi router Strong dvojpásmový router 750:Zdieľajte jediné internetové pripojenie naprieč domácnosťou alebo kanceláriou. Strong Wi-Fi router 750...

WiFi router Strong dvojpásmový router 750:Zdieľajte jediné internetové pripojenie naprieč domácnosťou alebo kanceláriou. Strong Wi-Fi router 750 vytvára 2 bezdrôtové siete štandardu 802.11ac a 802.11n, kde dáta prúdia celkovou rýchlosťou až 733 Mbps. Pripojenie WiFi zariadení zjednodušuje tlačidlo Connect & Secure (WPS), po ktorého využití sa spojenie automaticky nastaví a zabezpečí. Ak koncové zariadenie nemá k WiFi prístup, sú dostupné 4 LAN konektory. Aby mala WiFi sieť riadny dosah, sú tu použité 3 antény a prispôsobenie vyžarovacieho diagramu. bonusom je USB port pre zdieľanie úložiska či tlačiarne a aplikácie pre správu z Androidu alebo iOS.Kľúčové vlastnosti Strong Wi-Fi router 750Štandard 802.11n a 802.11ac pre WiFi s celkovou rýchlosťou až 733 MbpsStabilné WiFi cez 3 antény a prispôsobením vyžarovacieho diagramu4 LAN porty pre pripojenie zariadenia bez WiFiUSB 2.0 port pre zdieľanie úložiska či tlačiarneAplikácia pre správu z Androidu alebo iOSSamostatná sieť pre hostíNastavenie a zabezpečenie tlačidlom Connect & Secure (WPS)Najvyššia úroveň zabezpečenia WiFi (šifrovanie dát cez WPA 2)


Tento kvalitný výrobok Strong dvojpásmový router 750 máte možnosť získať bezstarostne tu u nás zaradený v rubrike sieťové prvky! Získajte akčné produkty v spomínanej kategórii za výpredajovú cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, pozrite sa tiež na viac kúskov značky Strong. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento exkluzívny produkt Strong dvojpásmový router 750 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Strong pohodlne dostanete v našej ponuke za výhodné peniaze. Produkt je v súčasnosti v predaji za 32,90 EUR.