Somfy vnútorný pohybový senzor

Pohybový senzor Somfy vnútorný pohybový senzor:Na to najlepšie zabezpečenie vášho domu, chaty či iných priestorov je správnou voľbou pohybový... viac informácií »
Somfy vnútorný pohybový senzor
Značka: Somfy
75,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pohybový senzor Somfy vnútorný pohybový senzor:Na to najlepšie zabezpečenie vášho domu, chaty či iných priestorov je správnou voľbou pohybový...

Pohybový senzor Somfy vnútorný pohybový senzor:Na to najlepšie zabezpečenie vášho domu, chaty či iných priestorov je správnou voľbou pohybový senzor Somfy. Na správne fungovanie treba vlastniť centrálnu jednotku, ktorej sú predané signály a informácie o narušení priestoru. Dosah tohto pohybového senzora má hodnotu 7 m. Keď budete hľadať to správne miesto na umiestnenie, nevynechajte, že vám stráži priestor v uhle maximálne 130°. Keď senzor pohybu Somfy zaznamená pohyb, bez otáľania odošle notifikáciu do mobilu. Systém u tohto modelu sa dá rozšíriť, takže sa vám ponúka možnosť jeho prepojenia s inteligentnou domácnosťou. Skvele pracuje so zariadeniami, ktoré disponujú operačným systémom Android. Na ešte rýchlejšiu komunikáciu Apple HomeKit a Google Assistant. Aplikácia je napísaná v angličtine a v češtine. Dôležité vlastnosti pohybového senzora Somfy vnútorný pohybový senzor Senzor pohybu funguje vďaka centrálnej jednotke Zaznamenáva pohyb do vzdialenosti 7 m Tento model od značky Somfy monitoruje až 130° Pri zachytení pohybu vás upozorní priamo vo vašom mobile Použitie: k alarmu Pracuje s otvoreným systémom Podporuje OS Android Pripojenie cez rádiové vlny


Tento kvalitný tovar Somfy vnútorný pohybový senzor máte možnosť zaobstarať bezstarostne na našich stránkach v obľúbenej kategórii smart! Preskúmajte parádne produkty v spomínanej rubrike za výborné peniaze. To však nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! Máme v ponuke tiež ďalší kvalitný tovar od značky Somfy. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný kus Somfy vnútorný pohybový senzor od kvalitnej spoločnosti Somfy ľahko môžete zohnať v aktuálnej ponuke za parádnu cenu. Teraz len za 75,90 EUR.