Smoot Galaxy

Čistička vzduchu Smoot Galaxy:Čistička vzduchu Smoot ľahko vytvorí príjemnejší vzduch pre deti aj choré osoby s dýchacími ťažkosťami. Tento... viac informácií »
Smoot Galaxy
Značka: Smoot
112,79 EUR
Overiť dostupnosť »
Čistička vzduchu Smoot Galaxy:Čistička vzduchu Smoot ľahko vytvorí príjemnejší vzduch pre deti aj choré osoby s dýchacími ťažkosťami. Tento...

Čistička vzduchu Smoot Galaxy:Čistička vzduchu Smoot ľahko vytvorí príjemnejší vzduch pre deti aj choré osoby s dýchacími ťažkosťami. Tento premiestnenia schopný spotrebič nájde ideálne využitie pre všetky typy priestorov s veľkosťou max. 155 m2. O luxusnej spoľahlivosti vypovedá sám za seba vzduchový výkon – táto čistička vzduchu hravo absorbuje dokonca až 280 m3/h. Katalytický filter výborne poslúži na zničenie toxických substancií z interiéru, akými sú benzén, čpavok či formaldehyd. Antibakteriálny filter z hustej netkanej textílie zahubí všetky baktérie a absorbuje vlhkosť, čím zabraňuje a predchádza vlhkým stěnám a nežádoucím plísním. Zásadnou filtračnou časťou čističky vzduchu Smoot je však HEPA filter vzduchových častíc, ten dobre vie pohltiť takmer až 99 % peľových čiastočiek, prachu a baktérií. Na pohltenie nežiaducich domácich pachov je najlepší najmä uhlíkový filter. Pokiaľ sú pre vás dôležité jej rozmery, tie dosahujú 360 × 570 × 200 mm. Zaujímavé vlastnosti čističky vzduchu Smoot Galaxy Čistička vzduchu Smoot je odporúčaná pre miestnosť veľkosti 155 m2 Filter HEPA absorbuje 99 % všetkých baktérií a alergénov Uhlíkový filter absorbuje dym, nepríjemné pachy alebo emisie Katalytický filter tejto čističky vzduchu rozloží látky pre človeka toxické Maximálna hlučnosť 56 dB(A) a minimálna hlučnosť 28 dB(A) Výkon čistenia 280 m3/h Rozmery tohto čističa vzduchu Smoot dosahujú 360 × 570 × 200 mm Príjemné funkcie čističky vzduchu Smoot Galaxy Bystrá čistička vzduchu Smoot vďaka senzoru jednoducho rozpozná, aká je momentálna kvalita vzduchu, a potom podľa výsledku rozhodne, jestli je žádoucí ovzdušie vyčistiť. By nebola kompletná, pokiaľ by nebola opatrená aj časovačom, na ktorom si podľa svojich požiadaviek môžete nastaviť dobu aktivity čističky. Na chod čističky vzduchu Smoot pri spaní si možno nastaviť prospešný extra tichý režim. K tomu všetkému navyše sa zapáči svojím automatickým režimom, ktorý na základe stavu ovzdušia v interiéri nastaví veľkosť výkonu. Medzi užitočné doplnky výrobku patrí digitálny displej, ktorý umožňuje jednoduché a prehľadné ovládanie.

Tento výnimočný kus Smoot Galaxy od značky so skvelou reputáciou Smoot možno získať bezpečne online extra so zľavou! Teraz za 112,79 EUR.