SMELL OF LIFE Vonný difuzér inšpirovaný „Eternity“ 100 ml

Vonné tyčinky SMELL OF LIFE Vonný difuzér inšpirovaný „Eternity“ 100 ml: Chcete si zdokonaliť vašu domácnosť, či kanceláriu, ale zároveň... viac informácií »
SMELL OF LIFE Vonný difuzér inšpirovaný
Vonné tyčinky SMELL OF LIFE Vonný difuzér inšpirovaný „Eternity“ 100 ml: Chcete si zdokonaliť vašu domácnosť, či kanceláriu, ale zároveň...

Vonné tyčinky SMELL OF LIFE Vonný difuzér inšpirovaný „Eternity“ 100 ml: Chcete si zdokonaliť vašu domácnosť, či kanceláriu, ale zároveň hľadáte aj niečo, čo priestory osvieži a prevonia? Potom vyskúšajte vonný difuzér SMELL OF LIFE. Ide o dizajnový sklenený kúsok, ktorý lahodí oku, ale zároveň obsahuje 100 ml vonnej esencie a 5 kusov trstinových tyčiniek, ktoré skvele prevoňajú danú miestnosť. Počet tyčiniek vložených do difuzéra určuje intenzitu vône. Vôňa „Eternity“, ako názov napovedá, je inšpirovaná luxusným parfumom Calvin Klein Eternity. Vo vôni „Eternity“ môžete cítiť sladké svieže citrusy a drevo skombinované s jemnou kvetinovou arómou. Difuzér SMELL OF LIFE je vhodné umiestniť na miesto, kadiaľ často prechádzate. Vďaka tomu rozhýbete vzduch okolo difuzéra a miestnosť bude dlho a krásne voňať.  Kľúčové vlastnosti vonného difuzéra s tyčinkami SMELL OF LIFE „Eternity“Vonný difuzér SMELL OF LIFE prevonia domácnosť aj pracoviskoDifuzér je skvelým dizajnovým kúskomOpojná vôňa spája tóny sviežich citrusov s kvetinovou arómou a drevitými tónmiVôňa sa uvoľňuje po vložení tyčiniek do difuzéra Intenzitu vône regulujete množstvom vložených tyčiniekDifuzér SMELL OF LIFE s tyčinkami vonia niekoľko týždňovBalenie obsahuje 100 ml vonnej esencie a 5 trstinových tyčiniekPoužitie: Používajte iba na určený účel. Uchovávajte mimo dosahu domácich zvierat a detí. Chráňte výrobok pred zdrojom ohňa. Po použití si umyte ruky. Rozliata vonná kvapalina môže spôsobiť trvalé poškodenie povrchu, v prípade rozliatia povrch ihneď utrite. V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne vypláchnite vodou. V prípade kontaktu s pokožkou umyte miesto veľkým množstvom vody a mydla. V prípade požitia vyhľadajte lekára.

Tento kvalitný tovar možno kúpiť ešte tu na webe v známej rubrike osviežovače vzduchu! Nájdite si iné produkty z tejto populárnej kategórie vo výpredajovej akcii! Významný dodávateľ SMELL OF LIFE môže ponúkať top výrobky za super peniaze.

Tento zľavnený tovar SMELL OF LIFE Vonný difuzér od výrobcu SMELL OF LIFE môžete dostať práve dnes v zľave. Lacno za cenu 32,90 EUR.