SINKS CRYSTAL 615 Sahara

Granitový drez SINKS CRYSTAL 615 Sahara:Kuchynský drez SINKS CRYSTAL 615 Sahara je ideálnou voľbou na modernú aj staršiu kuchynskú linku. Granitový... viac informácií »
SINKS CRYSTAL 615 Sahara
Značka: Sinks
238,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Granitový drez SINKS CRYSTAL 615 Sahara:Kuchynský drez SINKS CRYSTAL 615 Sahara je ideálnou voľbou na modernú aj staršiu kuchynskú linku. Granitový...

Granitový drez SINKS CRYSTAL 615 Sahara:Kuchynský drez SINKS CRYSTAL 615 Sahara je ideálnou voľbou na modernú aj staršiu kuchynskú linku. Granitový drez do kuchyne vás zaujme odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a veľmi jednoduchou údržbou. V tomto prípade ide o obvyklý samostatný drez s jedinou väčšou vaňou. Jedinečnou voľbou bude, ak zvolíte klasickejší hranatý tvar, Drez doplňuje odkvapkávacia plocha na odkladanie riadu, ktorá sa zvlášť hodí, keď nechcete používať umývačku. Montáž drezu SINKS prebieha ako tzv. horná, po umiestnení na kuchynskú dosku bude mať mierne vystúpené okraje. Samozrejme disponuje aj odvodom na umývačku. Zaujímavé vlastnosti granitového drezu SINKS CRYSTAL 615 Sahara Farba drezu SINKS: béžová Drez vhodný do liniek s hranatými výrezmi Granit sa pýši veľmi ľahkým čistením Celkové rozmery konštrukcie sú 61,5 × 50 × 20 cm Súčasťou je praktický odkvapkávač Veľkosť vaničky drezu do kuchyne SINKS: 34,5 × 43 × 20 cm Ukladá sa na vrchnú stranu kuchynskej linky Otvor na batériu je už predfrézovaný Drezu nechýba ani odvod na umývačku


Neodolateľný produkt SINKS CRYSTAL 615 Sahara ide kúpiť ešte na našom webe v obľúbenej rubrike pod dosku. Teraz získate ešte podobné výrobky zo spomínanej kategórie za najnižšiu cenu! U zákazníkov obľúbený výrobca Sinks poskytuje pre svojich zákazníkov veľmi kvalitný sortiment .

Tento dizajnový tovar SINKS CRYSTAL 615 Sahara s pečaťou kvality značky Sinks pohodlne získate ešte dnes za úplne najnižšiu cenu. Momentálne k dispozícii za 238,90 EUR.