SINKS BLOCK 380 V 1 mm brúsený

Nerezový drez SINKS BLOCK 380 V 1 mm brúsený:Kuchynský drez SINKS BLOCK 380 V 1 mm brúsený sa výborne hodí na novšie aj dlhšie slúžiace kuchynské... viac informácií »
SINKS BLOCK 380 V 1
Značka: Sinks
113,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nerezový drez SINKS BLOCK 380 V 1 mm brúsený:Kuchynský drez SINKS BLOCK 380 V 1 mm brúsený sa výborne hodí na novšie aj dlhšie slúžiace kuchynské...

Nerezový drez SINKS BLOCK 380 V 1 mm brúsený:Kuchynský drez SINKS BLOCK 380 V 1 mm brúsený sa výborne hodí na novšie aj dlhšie slúžiace kuchynské zostavy. Antikorový drez zaujme slušnou odolnosťou voči korózii aj nárazu. Typom ide o obľúbený jednodrez s jednou hlavnou vaňou. Vyhovovať vám bude, ak hľadáte klasický hranatý tvar. Montáž drezu SINKS prebieha do roviny s kuchynskou linkou, uloží sa do vyfrézovanej drážky bez vystupujúcich okrajov. Nevyhnutnou súčasťou je tiež odvod na umývačku. Významné funkcie nerezového drezu SINKS BLOCK 380 V 1 mm brúsený Farba kuchynského drezu SINKS: antikorová Drez ideálny na umiestnenie do hranatých výrezov antikorový kuchynský drez doplní kuchynskú linku Celkové rozmery konštrukcie: 38 × 44 × 20 cm Rozmery vaničky kuchynského drezu SINKS: 34 × 40 × 20 cm Po namontovaní bude s linkou v rovine Drezu nechýba ani odvod na umývačku Sila materiálu kuchynského drezu je 1 mm Jeho súčasťou je aj sifón


Exkluzívny produkt SINKS BLOCK 380 V ide nakúpiť bez problémov tu na webe v známej kategórii pod dosku! Získajte kvalitné produkty vo spomínanej sekcii za výhodnú cenu! Tento výrobca Sinks má v ponuke skvelý sortiment. za dobrú cenu!

Lacný produkt SINKS BLOCK 380 V 1 od známeho popredného výrobcu Sinks ide zaobstarať v našej aktuálnej ponuke za akčnú cenu. Ponuky od 113,90 EUR.