Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 38 l

Odpadkový kôš Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 38 l:Odpadkový kôš je nutnosťou pre každú domácnosť. Simplehuman Pedálový odpadkový kôš... viac informácií »
Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 38
Značka: Simplehuman
170,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Odpadkový kôš Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 38 l:Odpadkový kôš je nutnosťou pre každú domácnosť. Simplehuman Pedálový odpadkový kôš...

Odpadkový kôš Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 38 l:Odpadkový kôš je nutnosťou pre každú domácnosť. Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 38 l má k dispozícii pedál, veko je možné otvoriť jednoduchým zošliapnutím. Pri vyhadzovaní odpadkov sa teda koša nemusíte ani dotknúť. Odpadkový kôš Simplehuman s objemom 38 l je dostatočný na odpadky z celej vašej domácnosti. Kôš s jednou nádobou môžete využiť na triedený aj netriedený odpad. Materiál, z ktorého je vyrobený, je oceľ. Najdôležitejšie funkcie odpadkového koša Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 38 l Odpadkový kôš je potrebným doplnkom v každej domácnosti Manipulácia s pomocou pedálu, jednoducho ho zošliapnete Objem koša Simplehuman: 38 l Veľký odpadkový kôš napomáhajúci čistote domácnosti Farba odpadkového koša: strieborná

Často vyhľadávaný tovar môžete nakúpiť bezprostredne tu u nás v obľúbenej kategórii odpadkové koše. Máme pre vás iné produkty v spomínanej rubrike za parádnu cenu! To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Pozrite sa tiež na ďalší tovar od značky Simplehuman. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Podarený produkt Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 38 od tejto skvelej značky Simplehuman jednoducho môžete nájsť teraz v ponuke skutočne výhodne! Výhodne za super cenu 170,90 EUR.