SILVERCREST Vežový miniventilátor (čierna)

SILVERCREST Vežový miniventilátor (čierna) - S 2 stupňami fúkania a osciláciou Zapínateľná oscilácia v rozsahu 70° Prehľadné uloženie... viac informácií »
SILVERCREST Vežový miniventilátor (čierna)
Značka: SILVERCREST
16,99 EUR
Overiť dostupnosť »
SILVERCREST Vežový miniventilátor (čierna) - S 2 stupňami fúkania a osciláciou Zapínateľná oscilácia v rozsahu 70° Prehľadné uloženie...

SILVERCREST Vežový miniventilátor (čierna) – S 2 stupňami fúkania a osciláciou Zapínateľná oscilácia v rozsahu 70° Prehľadné uloženie ovládacích prvkov Dobrá stabilita vďaka širokému podstavcu Technické údaje Výkon: 15 W Rozmery Výška (vrátane otočného spínača): cca 31,5 cm Dĺžka kábla: cca 180 cm Hmotnosť cca 1 050 g Návod na použitie . Výkon: 15 WV zľave tento tovar SILVERCREST Vežový miniventilátor (čierna) môžete zaobstarať ľahko na stránkach v známej kategórii vyhrievanie, klimatizácia a vzduchotechnika! Teraz môžete nájsť ešte podobné produkty z tejto populárnej rubriky vo výpredajovej akcii. Výrobca SILVERCREST vás obohatí o veľmi kvalitný sortiment. za priaznivé ceny. Ponuka platí do vypredania zásob! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme v ponuke tiež viac výrobkov od značky SILVERCREST. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a žiadaný produkt SILVERCREST Vežový miniventilátor (čierna) pochádzajúce od značky SILVERCREST zoženiete na našich stránkach teraz práve za skvelú cenu! Momentálne v akcii za 16,99 EUR.