SILVERCREST Rádiobudík DAB+ Big Button SDR 50 A1 (čierna)

SILVERCREST Rádiobudík DAB+ Big Button SDR - 50 pamäťových miest na uloženie vysielacích staníc (25 DAB+, 25 UKV) V rádiovom režime zobrazenie... viac informácií »
SILVERCREST Rádiobudík DAB+ Big Button SDR
Značka: SILVERCREST
24,99 EUR
Overiť dostupnosť »
SILVERCREST Rádiobudík DAB+ Big Button SDR - 50 pamäťových miest na uloženie vysielacích staníc (25 DAB+, 25 UKV) V rádiovom režime zobrazenie...

SILVERCREST Rádiobudík DAB+ Big Button SDR – 50 pamäťových miest na uloženie vysielacích staníc (25 DAB+, 25 UKV) V rádiovom režime zobrazenie presného času, rádiovej frekvencie (UKV) a informácií o programoch (DAB+) ako napr. názov vysielača, titul, žáner a kvalita signálu S USB prípojkou pre nabitie napr. smartfónu Automatické uloženie vysielačov (AMS) Automatické a manuálne vyhľadávanie staníc 2 časy budenia – rádiom alebo alarmom 3-stupňový stmievateľný LC displej s osvetleným pozadím Na vrchnej strane veľké, ľahko ovládateľné tlačidlá Zobrazenie presného času a oboch časov budenia (v pohotovostnom režime) Stmievanie displeja: čas je voľne nastaviteľný Funkcia spánku a opakovaný alarm pri budení S časovaným vypínaním Integrovaná izbová anténa Back-up funkcia na časy alarmov, prednastavenia a pamäť vysielačov Automatická synchronizácia presného času Technické údaje 5 V/1 A USB výstup Výkon na audiovýstupe: 1,0 W RMS Rozmery 18 x 8 x 8,5 cm Hmotnosť cca 446 g . Výkon na audiovýstupe : 1,0 W RMS
Tento exkluzívny tovar môžete získať taktiež tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii elektronika a multimédiá! Mrknite na skvelé produkty z tejto populárnej rubriky za outletovú cenu. To však nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. U nás nájdete viac osvedčeného tovaru od značky SILVERCREST. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný kus SILVERCREST Rádiobudík DAB+ Big Button SDR 50 A1 od známej kvalitnej značky SILVERCREST je k dispozícii tady za super cenu! V súčasnosti za cenu 24,99 EUR.