SILVERCREST Elektrický mlynček na soľ a korenie SMH 6 A2 (modrá)

SILVERCREST Elektrický mlynček na soľ a korenie - S prvkami v imitácii dreva Kvalitný keramický mlecí mechanizmus s plynule nastaviteľným stupňom... viac informácií »
SILVERCREST Elektrický mlynček na soľ a korenie SMH 6 A2
Značka: SILVERCREST
8,99 EUR
Overiť dostupnosť »
SILVERCREST Elektrický mlynček na soľ a korenie - S prvkami v imitácii dreva Kvalitný keramický mlecí mechanizmus s plynule nastaviteľným stupňom...

SILVERCREST Elektrický mlynček na soľ a korenie – S prvkami v imitácii dreva Kvalitný keramický mlecí mechanizmus s plynule nastaviteľným stupňom mletia Stabilný kryt z ušľachtilej ocele Praktická obsluha jednou rukou S uzáverom na zachovanie arómy Integrované osvetlenie Vrátane batérií Rozmery Ø cca 5,5 cm Výška: cca 23,3 cm Hmotnosť cca 320 g Návod na použitie . Kvalitný keramický mlecí mechanizmus s plynule nastaviteľným stupňom mletiaČasto hľadaný produkt je na získanie bez ťažkostí na stránkach v známej kategórii kuchynské pomôcky! Teraz môžete kúpiť ešte podobné produkty v spomínanej rubrike za super ceny. To ale nie je všetko, náš sortiment je ale široký. Samozrejme, máme v ponuke viac skvelých produktov od dodávateľa SILVERCREST. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zľavový kus SILVERCREST Elektrický mlynček na soľ a korenie SMH 6 A2 od kvalitnej spoločnosti SILVERCREST nájdete práve tu vo výpredajové akciu. Ponuky od 8,99 EUR.